Intencja powszechna: Aby sieci społecznościowe sprzyjały solidarności i poszanowaniu drugiego w jego odmienności.
01 czerwca – Piątek – wsp. św. Justyna
0700 † Barbara Kołodziej – int. od Janiny, Jakuba, Anny, Magdaleny i Kacpra Wypijewskich z Lubomina
0800 †† Anna Pszczółkowska – Gardzielewska oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron
1700 Dziękczynna z okazji 60-lecia Sakr. Małżeństwa Hildegardy i Zygmunta Ptach z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata
1800 †† Rodzice, brat oraz Bronisław i Helena
02 czerwca – Sobota
0700 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
0730 GODZINKI
0800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
1800 rez.
03 czerwca – IX Niedziela Zwykła
0630 †† Bronisław, Mirosław oraz Anna
0800 †† Stefan Dolata w 12 r. śmierci oraz Felicja i Irena
0930 †† Aleksander Kubiak w 12 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Bogackich i Kubiaków
1030 (kaplica) †† Leonard, rodzice i rodzeństwo z obojga stron
1100 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, jakimi obdarzeni zostali Krzysztof, Wiktoria i ich najbliżsi z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Przenajświętszej i zdrowie dla całej rodziny
1200 (kaplica) †† Julian Kundo w 14 r. śmierci oraz Wiktoria Kundo i Grażyna Sidorkiewicz
1230 PARAFIALNA
1800 W intencji Żywego Różańca
04 czerwca – Poniedziałek
0700 † Leokadia Świniarska – int. z pogrzebu
0800 † Eugeniusz Ciba – int. z pogrzebu
1800 rez.
1800 †† Daniela i Julian Giec
05 czerwca – Wtorek – wsp. św. Bonifacego
0700 † Józef Jakóbczak – int. z pogrzebu
0800 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
1800 †† Zofia w 22 r. śmierci, Jan, Władysław, Henryka (k) oraz Ryszard
1800 †† Stefan oraz cała rodzina Lewczuków
06 czerwca – Środa
0700 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i członków ŻR, a zmarłym wieczną radość nieba
0800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
0800 † Leokadia Świniarska – int. z pogrzebu
1800 Za zmarłych z Żywego Różańca
07 czerwca – Czwartek
0700 † Barbara Kołodziej – int. od Ireny Wypijewskiej z rodziną z Lubomina
0800 †† Bronisław, Gabriel oraz Zofia
1800 rez.
1800 †† Stefan Wartner w 6 r. śmierci oraz rodzice Łucja i Antoni
08 czerwca – Piątek – ur. Najśw. Serca Pana Jezusa
0700 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
0800 rez.
1800 rez.
09 czerwca – Sobota – wsp. Niepokalanego Serca NMP
0700 †† Genowefa Mras w 23 r. śmierci i zmarli z rodziny
0730 GODZINKI
0800 †† Mąż Jerzy w 4 r. śmierci, rodzice Richert oraz teściowie z rodziny Galuchowskich
1800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
10 czerwca – X Niedziela Zwykła
0630 †† Leokadia i Stanisław Mękal
0800 † Alicja w dniu imienin oraz prośba o bł. Boże i zdrowie dla córki Alicji, syna Pawła z okazji imienin
0930 †† Rodzice z obojga stron, rodzeństwo Jurczyków Anna, Jadwiga, Anna, Leon, Józef, Alfons, Andrzej, Antoni oraz Ks. Klojnert
1030 (kaplica) †† Siostra Stefania w 2 r. śmierci, brat Roman oraz rodzice
1100 †† Rodzice Franciszek i Łucja Bruscy oraz bracia Józef i Franciszek Bruscy
1200 (kaplica) Dziękczynna z okazji 5. rocznicy Sakr. Małżeństwa Małgorzaty i Stanisława Cybulskich oraz 1. urodziny ich córeczki Julki z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie łaski na dalsze lata
1230 PARAFIALNA
1800 †† Rodzice Stefan i Cecylia Chłopiccy oraz wszyscy zmarli z rodziny Chłopickich
11 czerwca – Poniedziałek – wsp. św. Barnaby, Apostoła
0700 † Eugeniusz Ciba – int. z pogrzebu
0800
1800 Dziękczynna z okazji 30-lecia Sakr. Małżeństwa Joanny i Grzegorza Latkowskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata
12 czerwca – Wtorek
0700 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
0800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
1800 †† Romuald Maroszek w 7 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Soból i Kamińskich
1800 † Józef Jakóbczak – int. z pogrzebu
13 czerwca – Środa – wsp. św. Antoniego z Padwy
0700 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i członków ŻR, a zmarłym wieczną radość nieba
0800 † Eugeniusz Ciba – int. z pogrzebu
1800 rez.
2000 rez.
14 czerwca – Czwartek – wsp. bł. Michała Kozala
0700 † Barbara Kołodziej – int. z pogrzebu
0800 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
1800 Dziękczynna z okazji 56-lecia Sakr. Małżeństwa Anny i Jana Wesołowskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata
15 czerwca – Piątek
0700 † Leokadia Świniarska – int. z pogrzebu
0800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 23 Róży pw. Św. Elżbiety
16 czerwca – Sobota
0700 † Barbara Kołodziej – int. z pogrzebu
0730 GODZINKI
0800 †† Jan, Helena i Marian z rodziny Olejniczak
0800 †† Żona Alina Balkowska, rodzice Anna i Ludwik Balkowscy, brat Kazimierz Balkowski, teściowie Honorata i Antoni Filipowscy oraz Elżbieta i Leszek Jałoszyńscy
1800 O bł. Boże, zdrowie i wszelkie łaski dla Wandy i Jana Gardockich z okazji 34 rocznicy Sakr. Małżeństwa
17 czerwca – XI Niedziela Zwykła
0630 †† Bronisław i Bronisława (k) Jankowscy oraz wszyscy zmarli z rodzin z obojga stron
0800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 6 Róży pw. Św. Jacka Odrowąża
0930 †† Zyta i Mieczysław Szymańscy oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
1030 (kaplica) rez.
1100 Dziękczynna z okazji 80 urodzin Antoniny z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie łaski na dalsze lata
1200 (kaplica) Dziękczynna z okazji urodzin koleżanki Anny
1230 PARAFIALNA
1800 †† Edward w 18 r. śmierci, Jadwiga, Wilhelm oraz rodzice z obojga stron
18 czerwca – Poniedziałek
0700 † Eugeniusz Ciba – int. z pogrzebu
0800 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
1800 †† Dziadkowie Marianna i Bronisław Zakościelni
1800 † Henryk Wysocki w 8 r. śmierci oraz prośba o bł. Boże i zdrowie dla Stanisławy
19 czerwca – Wtorek
0700 †† Edward Grabowski oraz jego rodzice Henryka (k) i Bronisław Grabowscy
0800 †† Rodzice Pilczukowie, teściowie Pietkiewiczowie oraz rodzeństwo
1800 †† Leonard Żemojtel w 48 r. śmierci oraz zmarli rodzice z obojga stron
1800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
20 czerwca – Środa
0700 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i członków ŻR, a zmarłym wieczną radość nieba
0800 † Eugeniusz Ciba – int. z pogrzebu
1800 †† Edmund Wieczorek w 23 r. śmierci oraz Maria i Czesław
1800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
21 czerwca – Czwartek – wsp. św. Alojzego Gonzagi
0700 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
0800 †† Krystyna Błażejewska w 2 r. śmierci oraz zmarli z jej rodziny
1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 1 Róży N. pw. Św. Maksymiliana Kolbego, a zmarłym wieczną radość nieba
1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 15 Róży pw. Św. Judy Tadeusza
22 czerwca – Piątek
0700 † Janina Kuśmierek z 12 Róży – 1 r. śmierci – int. od ŻR
0800 Zakończenie roku szkolnego
1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 16 Róży pw. Św. Katarzyny Męczennicy
23 czerwca – Sobota
0700 †† Jan Chmara w 33 r. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
0730 GODZINKI
0800 †† Jan Mras w dniu imienin oraz zmarli z rodziny
0800 †† Jan Głodkowski oraz rodzice Jan i Natalia Zyra
1800 rez.
24 czerwca – Niedziela – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
0630 rez.
0800 †† Jadwiga, Bernard Kozłowscy, Bronisława (k), Bronisław, Natalia, Stefan, Jerzy Mrowiccy
0930 †† Lucjan Adamczyk w 8 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron
1100 †† Jan Cichon oraz zmarli z rodzin z obojga stron
1230 Dziękczynna z okazji 35-lecia Sakr. Małżeństwa Janiny i Romana Marciniaków oraz imienin Jubilatki z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże na dalsze lata
1800 rez.
25 czerwca – Poniedziałek
0700 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
0800 rez.
1800 ZBIOROWA:
1) †† Anna i Kazimierz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron
2) †† Jerzy, Jan, Jadwiga i Jan z rodziny Kalkowskich, Helena, Wacław, Czesława (k), Lidia, Romuald z rodziny Rytel, Zofia, Wacław Dybciak, Katarzyna Nacmer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
26 czerwca – Wtorek
0700 † Czesław Wachowski w kolejną rocznicę śmierci
0800 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
1800 † Andrzej Chmioła w 1 r. śmierci
27 czerwca – Środa
0700 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i członków ŻR, a zmarłym wieczną radość nieba
0800 rez.
1800 W intencji Apostolatu Maryjnego
28 czerwca – Czwartek – wsp. św. Ireneusza
0700 † Grażyna Mitukiewicz z 28 Róży – int. z pogrzebu
0800 †† Ludwika (k) i cała rodzina Roszkowskich i Czeladków
1800 †† Władysława (k), Władysław oraz rodzice
29 czerwca – Piątek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
0700 rez.
0800 †† Maria, Ludwik, Mieczysław, Tadeusz, Stanisława (k), Henryk oraz Adela z rodziny Kępka
1800 rez.
30 czerwca – Sobota
0700 † Zbigniew Poniewierski – int. z pogrzebu
0730 GODZINKI
0800 Dziękczynno-błagalna z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną Zadrowskich
0800 Dziękczynna z okazji 1. urodzin Marty Kwiatkowskiej za otrzymywane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata dla niej i jej rodziców
1800 †† Pawlina i Władysław Kakareko z okazji imienin, syn Stanisław oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron.