Strona działa poprawnie we wszystkich przeglądarkach z wyjątkiem IE. Przepraszamy za utrudnienia.

PostHeaderIcon Konkurs Biblijny 2017/2018

INFORMACJA O UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIA DYPLOMÓW, NAGRÓD I PODZIĘKOWAŃ W REJONIE GDAŃSK 2
Uroczystość wręczenia nagród, wyróżnień i dyplomów laureatom etapu rejonowego w obu formach konkursowych  oraz podziękowań dla katechetów biorących udział w Konkursie odbędzie się w sobotę 14 kwietnia o godz. 11.00 w kaplicy Domu Parafialnego Kolegiaty Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, ul. ks. Józefa Zator Przytockiego 3. Od godz. 10.00 w auli na pierwszym piętrze można będzie oglądać wystawę prac plastycznych wszystkich uczestników formy plastycznej Konkursu z Rejonu Gdańsk 2 i wziąć udział w wytypowaniu nagrody publiczności.
Przed uroczystością w hallu przed kaplicą będzie czynny punkt ewidencyjno-informacyjny, gdzie uczestnicy formy plastycznej konkursu zgłaszają swoją obecność i pobierają dyplomy uczestnictwa, zaś katecheci odbierają dyplomy podziękowań dla siebie oraz dla innych katechetów ze swej szkoły, zaangażowanych w konkursie. Katecheci uczestników formy plastycznej Konkursu pobierają też dyplomy dla tych uczestników z swej szkoły, którzy nie przybędą na uroczystość zakończenia. Katechetom, członkom Rejonowej Komisji Konkursu, którzy przybędą na uroczystość, dyplomy podziękowań zostaną wręczone podczas uroczystości.



STATYSTYKA REJONU GDAŃSK 2 DWUNASTEJ  EDYCJI REJONOWEJ
A SIEDEMNASTEJ  GENERALNEJ  WOJEWÓDZKO METROPOLITALNEGO
KONKURSU BIBLIJNEGO IM. SŁUGI BOŻEGO
KARD. AUGUSTA HLONDA – EDYCJA AD 2017/2018: KSIĘGA WYJŚCIA.

Ogółem do obydwu form konkursowych (wiedzy i plastycznej) wpłynęło 68 zgłoszeń szkół z wszystkich poziomów szkolnych.

Konkurs wiedzy: zgłoszeń: SP – 25 zgłoszeń, Gimn. – 16 zgłoszeń,  Png. – 11 zgłoszeń

Konkurs plastyczny: 15 zgłoszeń z SP

1 zgł. z przedszkola

Ogółem w obydwu formach konkursowych we wszystkich etapach konkursowych wzięło udział 6135 uczestników:

Konkurs wiedzy: 5004 uczestników: SP – 2498, Gimnazja – 1513, Png – 993

Konkurs plastyczny: 1131 uczestników

W etapie rejonowym konkursu wiedzy 9.03 AD 2018 wzięło udział 114 uczestników na 142 zgłoszonych (absencja 28  )

SP –  71 na  zgłoszonych 78

Gimnazja –  25 na  zgłoszonych 33

Png –   18 na  zgłoszonych 31

Konkurs plastyczny: napłynęło  prac plastycznych od 107 uczestników

Ogółem w etapie rejonowym zostało nagrodzonych:

Konkurs wiedzy: 27  uczestników ( 9 nagród za pierwsze trzy miejsca + 18 wyróżnień)

Konkurs plastyczny: 29 uczestników (  5 nagród głównych oraz 24 wyróżnień w 5 kategoriach wiekowych, według klas)

Do konkursu przygotowywało 85 katechetów i nauczycieli:

W konkursie wiedzy 57 katechetów

W konkursie plastycznym  28 katechetów, nauczycieli plastyki i wychowawców

Na etap wojewódzko metropolitalny z Rejonu Gdańsk 2 zakwalifikowało się 27  uczestników: Szkoły podstawowe – 11, Gimnazja – 11, Szkoły ponadgimnazjalne - 5

Finał konkursu odbędzie się 12 maja 2018 r. w Rumi o godz. 10.00 w Liceum Salezjańskim, ul. Świętojańska 1.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

NAZWISKO I  IMIĘ        REJON


1.    Andrzejewski Michał    -    Gdynia
2.    Bach Dorota        -    Gdynia
3.    Banasiuk Małgorzata    -    Gdańsk II
4.    Chałamicz Szymon    -    Chojnice
5.    Demko Karolina        -    Chojnice
6.    Dorau Patryk        -    Chojnice
7.    Janczara Judyta        -    Gdańsk II
8.    Kandziora Barbara    -    Wejherowo
9.    Kania Katarzyna        -    Wejherowo
10.    Kreft Karol        -    Wejherowo
11.    Kroenka Zuzanna        -    Rumia
12.    Kuzak Jakub        -    Gdańsk II
13.    Maciejewski Jakub    -    Słupsk
14.    Majorkowski Krzysztof    -    Gdańsk II
15.    Milewczyk Jakub        -    Wejherowo
16.    Miotke Laura        -    Słupsk
17.    Pacana Patryk        -    Słupsk
18.    Plichta Wiktoria    -    Rumia
19.    Puchta Krystian        -    Rumia
20.    Szoja Martyna        -    Gdynia
21.    Westa Katarzyna        -    Rumia
22.    Wolniak Dominika    -    Gdynia
23.    Wróblewska Natalia    -     Słupsk
24.    Malottki Wojciech    -    Rumia
25.    Krzywicki Kacper    -    Gdynia
26.    Styn Honorata        -    Wejherowo
27.    Krefft Aleksander    -    Gdańsk II
28.    Irzyk Piotr        -    Słupsk

SZKOŁY GIMNAZJALNE

NAZWISKO I  IMIĘ        REJON


1.    Abel Patryk            -    Słupsk
2.    Albecki Marek        -    Wejherowo
3.    Badeńska Wiktoria    -    Słupsk
4.    Banach Jakub        -    Gdańsk II
5.    Behmke Natalia        -    Jastrzębia Góra
6.    Białk Jarosław        -    Jastrzębia Góra
7.    Boraczyńska Weronka    -    Olsztyn
8.    Borucka Weronika    -    Słupsk
9.    Brzoskowska Aneta    -    Chojnice
10.    Chojnowska Róża        -    Gdańsk I
11.    Chybicka Zuzanna    -    Gdańsk II
12.    Cyperska Kinga        -    Rumia
13.    Danecki Kamil        -    Gdynia
14.    Dąbrowska Martyna    -    Gdańsk II
15.    Dembowska Barbara    -    Kwidzyn
16.    Dołębska Marta        -    Gdynia
17.    Domarus Anna        -    Wejherowo
18.    Doppke Agnieszka    -    Rumia
19.    Downar Nikoleta        -    Gdańsk II
20.    Duchnowski Paweł    -    Rumia
21.    Ellwart Angelika    -    Jastrzębia Góra
22.    Forc Alicja        -    Pelplin
23.    Gańska Anna        -    Pelplin
24.    Gawecka Dagmara    -    -    Olsztyn
25.    Gosz Aleksandra        -    Wejherowo
26.    Grabiński Michał    -    Rumia
27.    Grabowska Alicja    -    Słupsk
28.    Gronowska Alicja    -    Chojnice
29.    Gryko Małgorzata    -    Słupsk
30.    Guziak Patrycja        -    Rumia
31.    Hajduk Agata        -    Gdynia
32.    Janiszewska Julia    -    Gdańsk II
33.    Jarząb Magdalena    -    Słupsk
34.    Jendrzejek Malgorzata    -    Gdynia
35.    Juc Kacper        -    Somonino
36.    Kaczorowski Miłosz    -    Gdańsk I
37.    Kasprzak Weronika    -    Olsztyn
38.    Kędziora Julia        -    Gdynia
39.    Kępska Oliwia        -    Kwidzyn
40.    Klein Aureliusz        -    Pelplin
41.    Kowalczyk Mateusz    -    Gdańsk I
42.    Krakowska Julia        -    Gdańsk II
43.    Krasodomska Anna    -    Gdynia
44.    Kucharski Tadeusz     -    Gdynia
45.    Kuhn Julia        -    Chojnice
46.    Kulas Kamil        -    Chojnice
47.    Lemańczyk Łukasz    -    Słupsk
48.    Lesner Jakub        -    Rumia
49.    Lewna Olimpia        -    Wejherowo
50.    Łaz Jan            -    Gdynia
51.    Mach Maciej        -    Wejherowo
52.    Maciejewski Michał    -    Wejherowo
53.    Majer Radosław        -    Chojnice
54.    Makowska Zuzanna    -    Słupsk
55.    Michniewicz Julia        -    Malbork
56.    Miler Sebastian        -    Kwidzyn
57.    Milewczyk Mateusz    -    Rumia
58.    Mirynowska Małgorzata-    -    Słupsk
59.    Mischke Julia        -    Bytów
60.    Miszke PatryK        -    Gdynia
61.    Myszka Marta        -    Bytów
62.    Myszke Anna        -    Wejherowo
63.    Nieżorawska Weronika    -    Gdynia
64.    Nowak Paweł        -    Kwidzyn
65.    Panuś Karolina        -    Kwidzyn
66.    Parol Maksymilian    -    Pelplin
67.    Pawiłojć Michał        -    Gdańsk I
68.    Perz Bartłomiej        -    Słupsk
69.    Pieniążkiewicz Oskar    -    Gdańsk II
70.    Pionke Natalia        -    Gdynia
71.    Piotrowicz Aleksandra    -    Wejherowo
72.    Podgórski Franciszek    -    Rumia
73.    Potoczna Wiktoria    -    Wejherowo
74.    Potrac Celina        -    Wejherowo
75.    Powęska Maria        -    Kwidzyn
76.    Powęska Tymoteusz    -    Kwidzyn
77.    Pszczółkowska Aleksandra    - Gdańsk 2
78.    Rocławska Noemi        -    Pelplin
79.    Rożyńska Kornelia    -    Somonino
80.    Sielimowicz Julia    -    Gdynia
81.    Skok Weronika        -    Malbork
82.    Skrzypkowska Weronika    -    Rumia
83.    Socha Agata        -    Somonino
84.    Sokołowska Kinga    -    Kwidzyn
85.    Solich Aleksander    -    Bytów
86.    Sonnberg Agata        -    Rumia
87.    Staniuk Julia        -    Gdańsk II
88.    Szarafin Olaf        -    Pelplin
89.    Szoja Łucja        -    Gdynia
90.    Szostakowska Maria    -    Chojnice
91.    Szrama Agata        -    Gdynia
92.    Szwaba Klaudia        -    Somonino
93.    Wąsowicz Natalia    -    Słupsk
94.    Wesołowski Jakub    -    Wejherowo
95.    Wicka Marta        -    Wejherowo
96.    Więcław Nela        -    Gdańsk II
97.    Wilda Aleksandra    -    Somonino
98.    Wiliński Michał        -    Gdynia
99.    Wiśniewska Julia    -    Malbork
100.    Wojciechowska Maja    -    Gdynia
101.    Wojnicz Olgierd        -    Gdańsk I
102.    Wojtkiewicz Maciej    -    Gdańsk II
103.    Wolska Karolina        -    Wejherowo
104.    Wolska Wiktoria        -    Bytów
105.    Zantowicz Wiktor    -    Wejherowo
106.    Zimnicki Mateusz    -    Kwidzyn
107.    Zwara Leokadia        -    Rumia
108.    Żmudowska Dominika    -    Kwidzyn

SZKOŁY PODSTAWOWE

NAZWISKO I  IMIĘ        REJON

1.    Balik Milena        -    Słupsk
2.    Baranowska Urszula    -    Gdańsk II
3.    Bejnerowicz Jagoda    -    Bytów
4.    Belzerowska Dominika    -    Chojnice
5.    Bereza Oliwia        -    Wejherowo
6.    Brzezińska Kinga     -    Wejherowo
7.    Burdzanowska Weronika    -    Gdańsk I
8.    Byczkowska Julia    -    Somonino
9.    Celban Wiktoria        -    Słupsk
10.    Chabowska Hanna        -    Gdańsk I
11.    Chlastawa Jakub        -    Gdańsk I
12.    Cichon Jan        -    Gdańsk II
13.    Ciszek Jan        -    Wejherowo
14.    Ciżmowska Marta        -     Tuchola
15.    Dettlaff Stanisław    -    Gdynia
16.    Dębowska Aleksandra    -    Malbork
17.    Dzwonkowski Jerzy    -    Pelplin
18.    Freda Denver        -    Gdańsk II
19.    Gąsior Julia        -    Gdynia
20.    Glaubitt Magdalena    -    Gdańsk I
21.    Gogolewski Paweł    -    Rumia
22.    Górnowicz Martyna    -    Chojnice
23.    Gros Jakub        -    Somonino
24.    Grumowicz Olga        -    Gdańsk II
25.    Grużewski Nikodem    -    Gdańsk I
26.    Gryglicka Kinga        -    Gdynia
27.    Janca Agata        -    Wejherowo
28.    Janca Antonina        -    Wejherowo
29.    Jancz Klaudia        -    Słupsk
30.    Jankowski Szymon    -    Pelplin
31.    Jasiak Michał        -    Gdańsk II
32.    Jaszczewski Filip    -    Gdynia
33.    Jaszczuk Paulina    -    Gdynia
34.    Kalinowski Paweł     -    Wejherowo
35.    Kamont Tymon        -    Gdańsk I
36.    Kargul Jacek        -    Słupsk
37.    Kobiella Marek        -    Wejherowo
38.    Kochański Szczepan    -    Gdynia
39.    Kojałowicz Paweł    -    Rumia
40.    Konkol Klaudia        -    Wejherowo
41.    Korzeb Hanna        -    Gdańsk II
42.    Kozikowski Jan        -    Gdynia
43.    Koziura Zuzanna        -    Malbork
44.    Kuberska Maria        -    Kwidzyn
45.    Kucharska Jadwiga    -    Gdynia
46.    Kuchczyńska Dominika     -    Sopot
47.    Kulpa Dominik        -    Pelplin
48.    Lamęcka Zofia        -    Gdańsk II
49.    Leczkowski Paweł    -    Gdańsk I
50.    Lemańska Katarzyna    -    Kwidzyn
51.    Lesnau Zuzanna        -    Wejherowo
52.    Lica Natalia        -    Słupsk
53.    Liss Joanna        -    Wejherowo
54.    Łompieś Lena        -    Kwidzyn
55.    Machalewski Dawid    -    Somonino
56.    Maciejewska Weronika    -    Słupsk
57.    Maćkowska Natalia    -    Jastrzębia Góra
58.    Majchrzak Antonina    -    Gdynia
59.    Makowski Jan        -    Słupsk
60.    Malek Małgorzata    -    Bytów
61.    Marczak Mateusz        -    Gdynia
62.    Marszk Weronika        -    Gdańsk II
63.    Mazur Agata        -    Tuchola
64.    Minga Weronika        -    Jastrzębia Góra
65.    Morawska Marta        -    Gdynia
66.    Muller Michał        -    Słupsk
67.    Myszkier Gabriel    -    Malbork
68.    Niemkiewicz Stanisław    -    Gdańsk I
69.    Osuch Marcin        -    Wejherowo
70.    Owarzany Kinga        -    Słupsk
71.    Parol Mikołaj        -    Bytów
72.    Parteka Konrad        -    Pelplin
73.    Pawiłojć Julia        -    Gdańsk I
74.    Pazdrak Paulina        -    Gdynia
75.    Piotrowska Hanna    -    Gdynia
76.    Pobłocki Dominik    -    Gdańsk II
77.    Podgórski Antoni    -    Rumia
78.    Pogorzelska Maja    -    Rumia
79.    Popek Marta        -    Gdynia
80.    Popławska Helena    -    Rumia
81.    Pyka Katarzyna        -    Kwidzyn
82.    Radziejewska Natalia    -    Słupsk
83.    Rodzik Małgorzata    -    Gdańsk II
84.    Rompca Aleksandra    -    Wejherowo
85.    Rożek Klaudia        -    Słupsk
86.    Ryńska Julia        -    Wejherowo
87.    Sokołowska Zofia    -    Kwidzyn
88.    Struzik Paweł        -    Sopot
89.    Suszko Agnieszka    -    Wejherowo
90.    Szatlak Paweł        -    Chojnice
91.    Szczotka Milena        -    Gdańsk I
92.    Szporko Zuzanna        -    Gdańsk II
93.    Szudrowicz Flawiusz    -    Jastrzębia Góra
94.    Szukalska Aldona    -    Gdynia
95.    Świątek-Brzezińska Milena    -Bytów
96.    Talarek Marta        -    Rumia
97.    Tchórzewski Paweł    -    Malbork
98.    Topolewska Julia    -    Kwidzyn
99.    Turzyńska Karolina    -     Tuchola
100.    Tyburski Mateusz    -    Sopot
101.    Udalska Malwina        -    Rumia
102.    Usdrowska Marta        -    Wejherowo
103.    Wabik Oliwia        -    Gdynia
104.    Wawrzyniak Izabela    -    Wejherowo
105.    Weronko Krzysztof    -    Gdynia
106.    Wiśniewska Wiktoria    -    Wejherowo
107.    Wolnik Nina        -    Kwidzyn
108.    Zielonka Gabriela    -    Gdańsk I

 

INFORMACJA O UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ETAPU REJONOWEGO W REJONIE GDAŃSK 2

Uroczystość zakończenia całego etapu rejonowego w Rejonie Gdańsk 2 w obu formach konkursowych (wiedzy i plastycznej) wraz z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom etapu rejonowego oraz podziękowań dla katechetów biorących udział w Konkursie odbędzie się w sobotę 14 kwietnia w kaplicy Domu Parafialnego Kolegiaty Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, ul. ks. Józefa Zator Przytockiego 3. Od godz. 10.00 w auli na pierwszym piętrze można będzie oglądać wystawę prac plastycznych wszystkich uczestników formy plastycznej Konkursu z Rejonu Gdańsk 2 i wziąć udział w wytypowaniu nagrody publiczności. Przed uroczystością w hallu przed kaplicą będzie czynny punkt ewidencyjno-informacyjny, gdzie uczestnicy formy plastycznej konkursu zgłaszają swoją obecność i pobierają dyplomy uczestnictwa, zaś katecheci odbierają dyplomy podziękowań dla siebie oraz dla innych katechetów ze swej szkoły, zaangażowanych w konkursie. Katecheci uczestników formy plastycznej Konkursu pobierają też dyplomy dla tych uczestników z swej szkoły, którzy nie przybędą na uroczystość zakończenia. Katechetom, członkom Rejonowej Komisji Konkursu, dyplomy podziękowań zostaną wręczone podczas uroczystości.

WYNIKI OCENY PRAC PLASTYCZNYCH ETAPU
REJONOWEGO WOJEWÓDZKO-METROPOLITALNEGO
KONKURSU BIBLIJNEGO IM. SŁ. B. KARD. AUGUSTA HLONDA
W EDYCJI A.D. 2017/2018: KSIĘGA WYJŚCIA, W REJONIE GDAŃSK 2

We wtorek 28 lutego A.D. 2017 o godz. 17.00 w sali nr 6 Domu Parafialnego Kolegiaty Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Ks. Józefa Zator Przytockiego 3 odbyło się posiedzenie Jury formy plastycznej Wojewódzko Metropolitalnego Konkursu Biblijnego w Rejonie Gdańsk 2, celem dokonania oceny 107 prac plastycznych, które napłynęły na etap rejonowy Konkursu od: Przedszkola nr 23 „Bursztynek”, SP Zespołu Szkół Katolickich im. Świętego Kazimierza, Pozytywnej SP, SP im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich, SP im. Św. Jana de La Salle, SP nr 3 im. Jana Pawła II, SP nr 7 im. mjr Mieczysława Słabego w Gdańsku Złotej Karczmie, SP nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego „Hetmanka”, SP nr 39 im. Wojska Polskiego, SP nr 45 im. Bohaterów Westerplatte, SP nr 46, SP nr 48 (ZKPiG nr 12) im. Józefa Hallera, SP nr 52 im. Tadeusza Kościuszki, SP nr 75 (ZSSiO), SP nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego, SP nr 89.

Jury w składzie: Proboszcz Parafii Kolegiaty Najświętszego. Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, ks. kanonik Marek Dynia – przewodniczący oraz członkowie: katecheta plastyk Justyna Kowalska, artysta plastyk Marzena Ślusarczyk i artysta plastyk Tomasz Kołodziejczyk, przy współudziale przedstawicieli Rejonowej Komisji Konkursu Gdańsk 2: Wiolety Żurawskiej i Kazimierza Glinkowskiego oraz przewodniczącego Rejonowej Komisji Konkursu Gdańsk 2 Antoniego Kakareko, przyznało następujące nagrody główne i wyróżnienia w pięciu kategoriach konkursowych:

W KATEGORII PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY „0”:

Nagroda główna:

Arten Giaur - Oddz. Przedszk. SP nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

Wyróżnienia

Hanna Dąbrowska -  Przedszkole nr 23 „Bursztynek, katecheta  prowadzący  s. Irena Korsak

Lena Misura – Przedszkole „Bursztynek”, katecheta  prow. s. Irena Korsak

Ewa Garycka -  SP im. Św. Jana de La Salle, katecheta prowadzący Justyna Kochanek

Oskar Makarewicz –   SP im. Św. Jana de La Salle, katecheta prowadzący Justyna Kochanek

Wojciech Toczek -  SP im. Św. Jana de La Salle, katecheta prowadzący Justyna Kochanek

Karolina Formela – Oddział Przedszkolny SP  nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

Rafał Arent -  Oddział Przedszkolny  SP  nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

Weronika Wendykowska -  Oddział Przedszkolny  SP  nr 46, kat. prowadzący s. Leticja Anna Tworek

Klara Sierputowska - Oddział Przedszkolny  SP  nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

Antoni Błażejewicz - Oddział Przedszkolny  SP  nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

W KATEGORII KLASY I :

Nagroda główna:

Zofia Muszyńska -  SP nr 89, katecheta prowadzący Anna Deptuła

Wyróżnienia

Wiktoria Kula -  SP im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich, katecheta prowadzący Sabina Stolc

Franciszek Waleński -  SP nr 80, katecheta prowadzący s. Dorota Wierzbicka

Filip Kuźniar -  SP nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

W KATEGORII  KLASY II:

Nagroda główna:

Maria Szwaczkiewicz -  SP nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego, katecheta prowadzący Hanna Orłowska Mrozek

Wyróżnienia

Kalina Smolarska -  SP nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

Pola Scheffler Skupny – SP przy Parafii Św. Kazimierza, katecheta prowadzący Bożena Niebrzydowska

Tomasz Konopka -  SP nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

W KATEGORII KLASY III:

Nagroda główna:

Piotr Rutkowski -  SP nr 46, katecheta prowadzący s. Leticja Anna Tworek

Wyróżnienia:

Dominik Radkowski -  Pozytywna SP, katecheta prowadzący Marzena Grabowska

Sara Prylińska -  SP nr 52 im. Tadeusza Kościuszki, katecheta prowadzący s. Emmanuela Kozłowska

Antonina Prus -  SP nr 80, katecheta prowadzący s. Dorota Wierzbicka

W KATEGORII KLASY IV:

Nagroda główna:

Marta Delewska -  SP nr 52 im. Tadeusza Kościuszki, katecheta prowadzący s. Emmanuela Kozłowska

Wyróżnienia

Maja Jarzębińska -  Pozytywna SP, katecheta prowadzący Marzena Grabowska

Mariusz Boho -  Pozytywna SP, katecheta prowadzący ks. Janusz Herman

Zofia Onuszko -  SP nr 48, im. gen. Józefa Hallera, katecheta prowadzący Katarzyna Sławińska

Amelia Woźniak -  SP nr 89, katecheta prowadzący Anna Deptuła

Weronika Filipek -  SP nr 75 (Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących), katecheta prowadzący Magdalena Michalska

 

JURY FORMY PLASTYCZNEJ WOJEWÓDZKO METROPOLITALNEGO KONKURSU BIBLIJNEGO IM. KARD. AUGUSTA HLONDA W REJONIE GDAŃSK 2

Przewodniczący  -  Ks. Kanonik Marek Dynia, proboszcz Parafii NSJ w Gdańsku Wrzeszczu

Członkowie:

Justyna Kowalska, katecheta plastyk

Marzena Ślusarczyk, artysta plastyk

Tomasz Kołodziejczyk, artysta plastyk

Antoni Kakareko, przewodniczący Rejonowej Komisji Konkursu Gdańsk 2

Dom Parafialny Kolegiaty NSJ Gdańsk Wrzeszcz, dnia 9.03. AD 2018
w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Ks. Józefa Zator Przytockiego 3
80-245 Gdańsk - Wrzeszcz

Protokół

eliminacji rejonowych Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych woj. pomorskiego przeprowadzonego w dniu 9.03.2018 r. w Gdańsku Wrzeszczu, w Domu Parafialnym Kolegiaty NSJ, ul. Ks. Józefa Zator Przytockiego 3

1  Rejonowa Komisja Konkursu Rejonu Gdańsk 2  w składzie :
Antoni Kakareko –  przewodniczący, Ks. Michał Świeczkowski, Ks. Andrzej Lojtek, ks Rafał Czaja, Siostra Elżbieta Gosztyła, Hanna Antoniak, Hanna Burzyńska, Agnieszka Dobienko, Marzena Grabowska, Maria Kakareko, Beata Kubicka, Zofia Kuropatwińska, Katarzyna Najman, Aleksandra Niewierowska, Krzysztof Dowgiałło, Ryszard Fryska, Tadeusz Grzywacz stwierdza, że:

1. w stopniu rejonowym konkursu uczestniczyło 71 uczniów, na 78 zgłoszonych

2.    Eliminacje przeprowadzono zgodnie z wymaganiami regulaminowymi konkursu.

W tabelce należy wpisać dane  uczniów, biorących udział w eliminacjach rejonowych (15 uczniów z najwyższą punktacją)

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa i adres szkoły

Liczba punktów

Imię i nazwisko
nauczyciela przygotowującego

 

 


1 Urszula BARANOWSKA,
SP nr 39 w Gdańsku Brętowie, 57 p., Hanna Antoniak

2 Małgorzata RODZIK, SP „Gedanensis” w Gdańsku Brzeźnie, 52 p., Katarzyna Żołnowska

3 Hanna KORZEB, SP nr 48 w Gdańsku Zaspie, 51 p., Katarzyna Sławińska

4 Jan CICHON, SP „Sokrates” w Gdańsku Siedlcach, 50 p., Tadeusz Grzywacz

5 Michał JASIAK, SP im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich, 50 p., Sabina Stolc

6 Zuzanna SZPORKO, Pozytywna SP w Gdańsku-Kokoszkach, 50 p., ks. Andrzej Nowak

7 Dominik POBŁOCKI, SP „Gedanensis” w Gdańsku Brzeźnie, 48 p., Katarzyna Żołnowska

8 Olga GRUMOWICZ, SP nr 48 w Gdańsku Zaspie, 47 p., Katarzyna Sławińska

9 Denver FREDA, SP nr 70 w Gdańsku Oliwie, 47 p., Anna Ochnik

10 Weronika MARSZK, Pozytywna SP w Gdańsku Kokoszkach, 45 p., ks. Andrzej Nowak

11 Zofia LAMĘCKA, SP nr 27 w Gdańsku Brętowie, 45 p., s. Elżbieta Gosztyła

12 Zuzanna ŻEMOJTEL, SP 27 w Gdańsku Brętowie, 44 p., s. Elżbieta Gosztyła

13 Katarzyna RESZKE, SP nr 52 w Gdańsku Wrzeszczu, 43 p., Ewa Lewandowska

14 Miłosz GRZONA, SP nr 7 w Gdańsku Złotej Karczmie, 42 p., Elżbieta Makowska

15 Julia GAŁĄZKA, SP „Sokrates” w Gdańsku Siedlcach, 41 p., Tadeusz Grzywacz

Dom Parafialny Kolegiaty NSJ Gdańsk Wrzeszcz, dnia 9.03. AD 2018
w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Ks. Józefa Zator Przytockiego 3
80-245 Gdańsk - Wrzeszcz

Protokół

eliminacji rejonowych Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół gimnazjalnych woj. pomorskiego przeprowadzonego w dniu 9.03.2018 r. w Gdańsku Wrzeszczu, w Domu Parafialnym Kolegiaty NSJ, ul. Ks. Józefa Zator Przytockiego 3

1  Rejonowa Komisja Konkursu Rejonu Gdańsk 2  w składzie :
Antoni Kakareko –  przewodniczący, Ks. Michał Świeczkowski, Ks. Andrzej Lojtek, ks Rafał Czaja, Siostra Elżbieta Gosztyła, Hanna Antoniak, Hanna Burzyńska, Agnieszka Dobienko, Marzena Grabowska, Maria Kakareko, Beata Kubicka, Zofia Kuropatwińska, Katarzyna Najman, Aleksandra Niewierowska, Krzysztof Dowgiałło, Ryszard Fryska, Tadeusz Grzywacz stwierdza, że:

1. w stopniu rejonowym konkursu uczestniczyło 25 uczniów na 32 zgłoszonych

2. Eliminacje przeprowadzono zgodnie z wymaganiami regulaminowymi konkursu.

W tabelce należy wpisać dane  uczniów, biorących udział w eliminacjach rejonowych (15 uczniów z najwyższa punktacją dla szkół gimnazjalnych)

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa i adres szkoły

Liczba punktów

Imię i nazwisko
nauczyciela przygotowującego

1 Zuzanna CHYBICKA, Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Kazimierza w Gdańsku Zaspie, 57 p., ks. Krzysztof Mudlaff

2 Jakub BANACH, d. Gimnazjum nr 33 w Gdańsku Osowej przy ZSO nr 2, 55 p., ks. Rafał Czaja

3 Martyna DĄBROWSKA, d. Gimnazjum nr 33 w Gdańsku Osowej przy ZSO nr 2, 53 p., ks. Rafał Czaja

4 Julia STANIUK, d. Gimnazjum nr 16 przy SP nr 48 (ZKPiG nr 12)w Gdańsku Zaspie, 50 p., ks. Krzysztof Gąszczyk

5 Nela WiĘCŁAW, d. Gimnazjum nr 3 przy SP nr 3 Im. Jana Pawła II w Gdańsku (ZSO nr 7),  49 p., ks. Wiesław Mielewczyk

6  Julia KRAKOWSKA, d. Gimnazjum nr 18 przy SP nr 5 w Gdańsku Zaspie, 48 p., s. Renata Pawelec

7  Nikoleta DOWNAR, d. Gimnazjum nr 33 w Gdańsku Osowej przy ZSO nr 2,  44 p., ks. Rafał Czaja

8  Oskar PIENIĄŻKIEWICZ, d. Gimnazjum nr 26 przy SP nr 45 w Gdańsku Wrzeszczu, 40 p., ks. Dominik Cichy

9  Maciej WOJTKIEWICZ, d. Gimnazjum nr 33 w Gdańsku Osowej przy ZSO nr 2, 40 p., ks. Rafał Czaja

10  Aleksandra PSZCZÓŁKOWSKA, d. Gimnazjum nr 18 przy SP nr 5 w Gdańsku Zaspie,39 p., s. Renata Pawelec

11  Julia JANISZEWSKA, Gimnazjum przy SP w Trąbkach Wielkich,35 p., Aleksandra Michalska

12  Karol KONCZAL, Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku Brętowie33 p., br. Piotr Manderla

13  Adam SĘKTAS, d. Gimnazjum nr 3 przy SP nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku (ZSOP nr 7),32 p., Karol Czuba

14  Klaudia BIELICKA, d. Gimnazjum nr 26 przy SP nr 45  w Gdańsku Wrzeszczu, 30 p., ks. Dominik Cichy

15  Julia BRUŻEK, d. Gimnazjum nr 13 przy ZSO nr 10 w Gdańsku Brzeźnie 30 p., ks. Dariusz Bobek

Dom Parafialny Kolegiaty NSJ Gdańsk Wrzeszcz, dnia 9.03. AD 2018
w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Ks. Józefa Zator Przytockiego 3
80-245 Gdańsk - Wrzeszcz

Protokół

eliminacji rejonowych Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych woj. pomorskiego przeprowadzonego w dniu 9.03.2018 r. w Gdańsku Wrzeszczu, w Domu Parafialnym Kolegiaty NSJ, ul. Ks. Józefa Zator Przytockiego 3

1  Rejonowa Komisja Konkursu Rejonu Gdańsk 2  w składzie :
Antoni Kakareko –  przewodniczący, Ks. Michał Świeczkowski, Ks. Andrzej Lojtek, ks Rafał Czaja, Siostra Elżbieta Gosztyła, Hanna Antoniak, Hanna Burzyńska, Agnieszka Dobienko, Marzena Grabowska, Maria Kakareko, Beata Kubicka, Zofia Kuropatwińska, Katarzyna Najman, Aleksandra Niewierowska, Krzysztof Dowgiałło, Ryszard Fryska, Tadeusz Grzywacz stwierdza, że:

stwierdza, że w stopniu rejonowym konkursu uczestniczyło 18 uczniów na 31 zgłoszonych

2. Eliminacje przeprowadzono zgodnie z wymaganiami regulaminowymi konkursu.

W tabelce należy wpisać dane  uczniów, biorących udział w eliminacjach rejonowych (15 uczniów z najwyższą punktacją)

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa i adres szkoły

Liczba punktów

Imię i nazwisko
nauczyciela przygotowującego

1 Jakub KUZAK, XX LO w Gdańsku Morenie, 64 p., ks. Grzegorz Kościelniak

2 Krzysztof MAJORKOWSKI, Akadem. LO „Magellanum” w Gdańsku Wrzeszczu, 51 p., s. Jankanta Kaperczak

3 Judyta JANCZARA, Akadem. LO „Lingwista” w Gdańsku, 43 p., Monika Czerniak

4 Małgorzata BANASIUK, XV LO w Gdańsku Zaspie, 38 p., ks. Janusz Kowalski

5 Aleksander KREFFT,  XV LO w Gdańsku Zaspie,  35 p., ks. Janusz Kowalski

6  Klaudia FILIP, Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo Usługowych w Gdańsku Oliwie  33 p.,  Katarzyna Najman

7  Dariusz PITROCH,  VII LO w Gdańsku Chełmie 32 p., ks. Wiesław Mielewczyk

8  Celina MELLER, Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo Usługowych w Gdańsku Oliwie  31 p.,  Katarzyna Najman

9  Anna DUDZIAK,  XX LO w Gdańsku Morenie,  30 p., ks. Dariusz Kościelniak

10  Kacper OMELAŃCZUK, XIV LO w Gdańsku Zaspie,30 p., Tomasz Wójcik

11 Dominik CHODKOWSKI, VII LO w Gdańsku Chełmie, 28 p., ks. Jan Rzeszewicz

12 Marcin WOŹNIAK, Zespół Szkół Gastronomiczno Hotelarskich w Gdańsku Wrzeszczu,  25p., Beata Kubicka

13 Maciej PROTASIEWICZ, XX LO w Gdańsku Morenie,  23 p., Robert Cyrta

14 Kamila GÓRECKA, VII LO w Gdańsku Chełmie,  23 p., ks. Wiesław Mielewczyk

15 Dominik STARCZEWSKI, Zespół Szkół Gastronomiczno Hotelarskich w Gdańsku Wrzeszczu, 22 p., Tadeusz Grzywacz

PUNKTACJA UCZESTNIKÓW ETAPU REJONOWEGO 9.03. A.D. 2018 W REJONIE GDAŃSK 2

SZKOŁY PODSTAWOWE

l. punktów /Imię i nazwisko

55           Urszula Baranowska

52           Małgorzata Rodzik

51           Hanna Korzeb

50           Jan Cichon

50           Michał Jasiak

50           Zuzanna Szporko

48           Dominik Pobłocki

47           Olga Grumowicz

47           Denvwer Freda

45           Weronika Marszk

45           Zofia Lamęcka

44           Zuzanna Żemojtel

43           Katarzyna Reszke

42           Miłosz Grzona

41           Julia Gałązka

l. punktów /Imię i nazwisko

40           Zofia Onuszko

39           Dominik Urbański

38           Igor Licznerski

38           Małgorzata Marszk

37           Aleksandra Templin

37           Michał Piaszczyński

36           Joanna Walkowska

36           Katarzyna Krygowska

36           Franciszek Sumiła

36           Hanna Wolna

35           Anna Hańska

35           Agnieszka Pacek

35           Natasza Kołek

35           Michał Mrowicki

35           Mikołaj Arciechowski

34           Magdalena Trzebiatowska

34           Agnieszka Pławczyk

34           Konrad Kaliszuk

l. punktów /Imię i nazwisko

33           Marek Urbaniak

33           Dominika Kisicka

33           Szymon Przybyło

33           Weronika Furmaniak

33           Krzysztof Jasiński

32           Mikołaj Mędras

32           Olimpia Wichman

32           Karolina Brzózka

31           Julia Andruszkiewicz

31           Jakub Krajnik

31           Matylda Myśliwiec

31           Dorota Niewiarowska

31           Konrad Komorowski

31           Antoni Grabowski

30           Zuzanna Dekowska

30           Karol Fibek

30           Wiktoria Burdzińska

30           Hanna Jabłońska

l. punktów /Imię i nazwisko

29           Marta Filip

29           Małgorzata Pawlina

29           Wiktoria Kaczmarczyk

28           Karol Szczygieł

28           Aleksandra Sobiło

28           Natalia Tokarska

28           Aleksandra Krzemińska

27           Jan Gos

27           Anna Borowska

27           Adam Dębski

25           Tymon Karpiński

25           Marcin Denysiuk

24           Nadia Drapella

24           Wiktoria Lewandowska

23           Bartłomiej Golak

21           Kinga Jóźwicka

18           Dominik Kuczmański

16           Kacper Pohl

l. punktów /Imię i nazwisko

15           Wiktoria Lorek

15           Amber Fernandez

PUNKTACJA UCZESTNIKÓW ETAPU REJONOWEGO 9.03. A.D. 2018 W REJONIE GDAŃSK 2

POZIOM GIMNAZJALNY

l. punktów      Imię i nazwisko

57           Zuzanna Chybicka

55           Jakub Banach

53           Martyna Dąbrowska

50           Julia Staniuk

49           Nela Więcław

48           Julia Krakowska

44           Nikoleta Downar

40           Oskar Pieniążkiewicz

40           Maciej Wojtkiewicz

39           Aleksandra Pszczółkowska

35           Julia Janiszewska

33           Karol Konczal

32           Adam Sęktas

30           Klaudia Bielicka

30           Julia Brużek

l. punktów      Imię i nazwisko

29           Przemysław Michalski

29           Julia Trzcińska

28           Grzegorz Kowalik

28           Magdalena Lisius

25           Zuzanna Zdrojewska

20           Dominika Maruszak

19           Patryk Majewski

18           Klaudia Gąsecka

15           Michał Pietruszyński

15           Daniela Nyks

PUNKTACJA UCZESTNIKÓW ETAPU REJONOWEGO 9.03. A.D. 2018 W REJONIE GDAŃSK 2

POZIOM PONADGIMNAZJALNY

l. punktów      Imię i nazwisko

64           Jakub Kuzak

51           Krzysztof Majorkowski

43           Judyta Janczara

38           Małgorzata Banasiuk

35           Aleksander Krefft

33           Klaudia Filip

32           Dariusz Pitroch

31           Celina Meller

30           Anna Dudziak

30           Kacper Omelańczuk

28           Dominik Chodkowski

25           Marcin Woźniak

23           Maciej Protasiewicz

23           Kamila Górecka

22           Dominik Starczewski

l. punktów      Imię i nazwisko

21           Alicja Rutkowska

21           Kamila Wiśniewska

17           Wiktoria Kostrzewa