Strona działa poprawnie we wszystkich przeglądarkach z wyjątkiem IE. Przepraszamy za utrudnienia.

PostHeaderIcon Ogłoszenia parafialne

PostHeaderIcon Niedziela Wniebowstapienia Pańskiego - 05-06-2011

1.W uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego radujemy się z wypełnienia się Bożych obietnic. Wierzymy, że Chrystus poszedł do Ojca, by przygotować nam mieszkanie w niebie. Z wdzięcznością za Jego miłość pozwólmy, by nas wspierał w walce z każdym przejawem zła na ziemi. ”.

2. Dzisiejsza zbiórka na tacę przeznaczona jest na prace zaplanowane przy naszym kościele. Za zrozumienie i ofiary składamy „Bóg zapłać”.

3. Dziś o godz. 1600 Schola Emmanuel zaprasza parafian, dzieci, młodzież i dorosłych do kościoła na dziękczynno – modlitewny montaż muzyczny: „Dzień Dziecka z Jezusem”. Natomiast o godz. 1700 wymiana tajemnic wspólnoty Żywego Różańca. Zapraszamy sympatyków modlitwy różańcowej.

4. W poniedziałek 6 czerwca po nabożeństwie czerwcowym ok. godz. 1900 w klubie "Fides" odbędzie się miesięczne spotkanie robocze Parafialnej Akcji Katolickiej.

5. Spotkanie klas II przygotowujących się do Bierzmowania odbędzie się w środę 8 czerwca o godz. 1630 w kaplicy.

6. Przez cały czerwiec nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 1830, w niedziele o godz. 1730.

7.W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

- w środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej

- w piątek wspomnienie św. Bogumiła, biskupa

- w sobotę wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

8. Zapraszamy na noc czuwania w uroczystość Zesłania Ducha Świętego z 11 na 12 czerwca br. Szczegółowy program zamieszczony jest na plakatach w gablotkach.

9. Za tydzień, w niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 12 czerwca o godz. 1030, zapraszamy do kaplicy młodzież Bierzmowaną w roku 2010 na pierwszą rocznicę przyjęcia Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej. A przed kościołem zbiórka do puszek na uczelnie katolickie i Seminarium Duchowne w Oliwie.

10.W przyszłą niedzielę, 12. czerwca po Mszy św. o godz. 1800 udamy się pod pomnik Bł. Ks. Bronisława Komorowskiego, by w rocznicę beatyfikacji i poświęcenia pomnika, modlić się za Jego przyczyną w intencji naszej parafii.

11.Czterodniowa pielgrzymka autokarowa do sanktuariów w: Kalwarii Pacławskiej, Komańczy, Dukli, Kałkowie i Niepokalanowie wyruszy 13 czerwca br. o godz. 600 sprzed kościoła. Są jeszcze cztery wolne miejsca. Cena 430 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

12.W kiosku parafialnym polecamy: czerwcowy numer naszego miesięcznika „Skałka”, „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło”, „Różaniec”, „Naszą Arkę”, „Cuda i łaski Boże”, „Rycerz Niepokalanej” „L`Osservatore Romano”  a dla młodych „Małego Gościa Niedzielnego”.

13.Zapraszamy dzisiaj do Klubu „Fides” na kawę, herbatę i ciasto od 900 – do 1400.

14.Ostanio odeszli do wieczności:

† Lech Borowicz, lat 84, zam. ul. Niemcewicza

† Anna Buczma, lat 89, zam. ul. Grażyny z 7 Róży

† Helena Garbacz, lat 89, zam. ul. Lelewela  z 13 Róży

† Eugenia Borowska, lat 89, zam. ul. Kilińskiego

† Romuald Maroszek, lat 79, zam. ul. Wyspiańskiego

Wieczny odpoczynek…

Танатосу, естественно, силы разрушения не могли причинить никакого вреда, а Фекда "СуперРаскраска. Вика. 80 наклеек" спряталась внутри его капюшона.

Пальцы Марка пробежали по кнопкам браслета.

Если разумно взглянуть на вещи, частично он обладал звериной энергией.

Губы "1993 Честная хроника безумных дней" Кольтера пересохли, "Трактор" растрескались.

Я увлекся под влиянием эстетического впечатления.

Я видел, как мимо пробежала лошадь.