Intencja powszechna: Aby język serca i dialogu przeważał zawsze nad językiem oręża.

 

01 listopada – Czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych

0630 † Anna Urszula Skrzypczak z 5 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Ks. Prob. Andrzej Rurarz – int. od ŻR

0930 †† Zmarli z rodziny Marcinkowskich, żona Jadwiga, rodzice Emilia i Czesław, brat Władysław

1100 †† Rodzeństwo Irena, Czesław, Stefan i Edward

1230 PARAFIALNA

1800 Za Polonię Gdańską

 

02 listopada – Piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

0700 Msza wypominkowa

0800 Msza wypominkowa

0900 Msza wypominkowa

1800 Msza wypominkowa

 

03 listopada – Sobota

 

0700 † Weronika Bazylewicz z 30 Róży – 1 r. śmierci – int od ŻR

0730 GODZINKI

0800 † Helena Sabinasz w 9 r. śmierci

0800 † Bogdan Wartner (1 greg.)

1800 †† Władysław Cieśla, rodzice i rodzeństwo z rodziny Miłoszów i Cieślów

 

04 listopada – XXXI Niedziela Zwykła

 

0630 † Bogdan Wartner (2 greg.)

0800 †† Janina i Albin Ziółkowscy

0930 † Franciszek Mikołajczak

1030 (kaplica) †† Zofia i Józef Jendruszewscy, Agnieszka i Eugeniusz Sobieraj, Julia i Michał Kisiel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

1100 †† Władysława (k) i Otto, Zenobia i Jerzy oraz wszyscy zmarli krewni i przyjaciele

1200 (kaplica) †† Czesław, Agata, Augustyn i Marian

1230 PARAFIALNA

1800 W intencji Żywego Różańca

 

05 listopada – Poniedziałek

 

0700 † Bogdan Wartner (3 greg.)

0800 † Anna Urszula Skrzypczak z 5 Róży – int. od członkiń 5 Róży pw. Św. Anny

1800 † Zygmunt Ślaski w 1 r. śmierci

1800 †† Halina Witkiewicz w 13 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Sadanowiczów

 

06 listopada – Wtorek

 

0700 † Bogdan Wartner (4 greg.)

0800 O BŁ. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 12 Róży pw. św. Franciszka z Asyżu, a zmarłym wieczną radość nieba

1800 rez.

1800 †† Stanisława (k) Jastrząbek w 1 r. śmierci oraz Ryszard i Jan Jastrząbek

 

07 listopada – Środa

0700 † Bogdan Wartner (5 greg.)

0800 † Zbigniew Wicher – int. z pogrzebu

1800 Za zmarłych z Żywego Różańca

 

08 listopada – Czwartek

0700 † Bogdan Wartner (6 greg.)

0800 rez.

1800 Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz za Piotra

 

09 listopada – Piątek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

0700 † Bogdan Wartner (7 greg.)

0800 † Agnieszka Koza z 7 Róży – int. z pogrzebu

1800 rez.

1800 Dziękczynna z okazji 60 urodzin Mariana z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

 

10 listopada – Sobota – wsp. św. Leona Wielkiego

 

0700 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla rodziny Wontoskich

0730 GODZINKI

0800 † Bogdan Wartner (8 greg.)

1800 †† Henryk, Władysława (k), Władysław, Stefania oraz Henryk

 

11 listopada – XXXII Niedziela Zwykła

 

0630 † Genowefa Ligmanowska z 29 Róży – m-c po śmierci – int. od ŻR

0800 †† Janina Machaj w 10 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

0930 † Feliks Pałasz w 9 r. śmierci

1030 (kaplica) †† Edward, Anastazja i Leszek

1100 rez.

1200 (kaplica) rez.

1230 W intencji Ojczyzny

1800 † Bogdan Wartner (9 greg.)

 

12 listopada – Poniedziałek – wsp. św. Jozafata

 

0700 † Bogdan Wartner (10 greg.)

0800 † Jerzy Wojtczuk

1800 † Agnieszka Koza z 7 Róży – int. z pogrzebu

 

13 listopada – Wtorek – wsp. Świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski

 

0700 † Bogdan Wartner (11 greg.)

0800 †† Kazimierz w 30 r. śmierci oraz zmarli dziadkowie z rodziny Małeckich

1800 ††Edward Grabowski, Henryka (k) i Bronisław Grabowscy

 

14 listopada – Środa

 

0700 † Bogdan Wartner (12 greg.)

0800 †† Rodzice Joanna i Franciszek Święch oraz zmarli z rodzin z obojga stron

1800 †† Rodzice Jan i Stefania, teściowie Bronisława (k) i Stanisław, mąż Eugeniusz, szwagier Marian oraz wszyscy zmarli z rodziny

1800 †† Ewa Woźnica w 3 r. śmierci oraz dziadkowie Stanisława i Adam Trzeciak

 

15 listopada – Czwartek

 

0700 † Bogdan Wartner (13 greg.)

0800 †† Józef Turowicz w 27 r. śmierci, Monika Turowicz oraz ich rodzice i rodzeństwo z obojga stron

1800 †† Czesław Sikora w 6 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron i wszyscy zmarli z rodziny

 

16 listopada – Piątek

 

0700 † Agnieszka Koza z 7 Róży – int. z pogrzebu

0800 †† Stanisław i Agata oraz mąż Zdzisław

1800 † Bogdan Wartner (14 greg.)

1800 †† Gertruda i Andrzej Chmara

 

17 listopada – Sobota – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej

 

0700 Za zmarłe członkinie z 21 Róży pw. Serca Jezusowego

0730 GODZINKI

0800 †† Jadwiga, Witold, Edmund, Mirosława (k) oraz za rodziców

0800 † Bogdan Wartner (15 greg.)

1800 Za zmarłe członkinie z 15 Róży pw. św. Judy Tadeusza

 

18 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła

 

0630 † Bogdan Wartner (16 greg.)

0800 † Anna Witkowska w 5 r. śmierci

0930 †† Maria Milczyńska w 1 r. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

1030 (kaplica) †† Edmund i Wiesław Czołba oraz zmarli z rodziny Czołbów i Langowskich

1100 †† Feliks, rodzice z obojga stron, bracia, bratowe oraz siostry z obojga stron

1200 (kaplica) † Zbigniew Szarejko w 40 r. śmierci

1230 PARAFIALNA

1800 †† Leonard Wylamowski w 25 r. śmierci, Sabina Wylamowska w 2 r. śmierci oraz zmarli rodzice z obojga stron

 

19 listopada – Poniedziałek

 

0700 † Bogdan Wartner (17 greg.)

0800 † Agnieszka Koza z 7 Róży – int. z pogrzebu

1800 rez.

 

20 listopada – Wtorek – wsp. św. Rafała Kalinowskiego

 

0700 † Bogdan Wartner (18 greg.)

0800 ††Rodzice Ignacy i Feliksa (k) Głodkowscy

1800 Za zmarłe członkinie z 6 Róży pw. Św. Jacka Odrowąża

1800 † Genowefa Ligmanowska członkini 29 Róży – int. od członkiń 29 Róży pw. Św. Joanny d'Arc

 

21 listopada – Środa – wsp. Ofiarowanie NMP

 

0700 † Bogdan Wartner (19 greg.)

0800 † Elżbieta Toruńska – int. z pogrzebu

1800 Za zmarłe członkinie z 8 Róży pw. Św. Wojciecha

1800 †† Mieczysław Bańka w 10 r. śmierci, Stefania Aniszewska w 5 r. śmierci, Norbert Aniszewski w 12 r. śmierci oraz brat Jerzy Aniszewski – pół roku po śmierci

 

22 listopada – Czwartek – wsp. św. Cecylii

 

0700 † Bogdan Wartner (20 greg.)

0800 Za zmarłe członkinie z 13 Róży pw. Św. Zyty

1800 †† Rodzice i rodzeństwo z rodziny Duma i Parzyk

 

23 listopada – Piątek

 

0700 † Teresa Szematowicz

0800 O bł. Boże dla Przemka oraz jego dzieci Oli i Stasia

1800 †† Mąż Henryk Głowacki w 41 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

1800 † Bogdan Wartner (21 greg.)

 

24 listopada – Sobota – wsp. Świętych Męczenników Wietnamskich

 

0700 † Elżbieta Toruńska – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 †† Halina i Tadeusz Ryszkowscy

0800 † Bogdan Wartner (22 greg.)

1800 rez.

 

25 listopada – Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 

0630 rez.

0800 rez.

0930 O bł. Boże i zdrowie dla Jana i Anny Wesołowskich

1030 (kaplica) †† Karol Hein w 4 r. śmierci oraz rodzice z rodziny Hein i Polak

1100 Za wszystkich zmarłych z rodziny, przyjaciół i znajomych

1200 (kaplica) ††Zbigniew Nowak w 3 r. śmierci oraz wszyscy zmarli z rodziny

1230 PARAFIALNA

1800 † Bogdan Wartner (23 greg.)

 

26 listopada – Poniedziałek

 

0700 † Bogdan Wartner (24 greg.)

0800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 26 Róży pw. Św. Marii Magdaleny

0800 †† Zofia i Alfons Skibrowscy oraz Ditter Bem

1800 ZBIOROWA:

 1) †† Jerzy, Jan, Jadwiga i Jan z rodziny Kalkowskich, Helena, Wacław, Czesława (k), Lidia, Romuald z rodziny Rytel, Zofia, Wacław Dybciak, Katarzyna Nacmer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 2) †† Zmarli z rodziny Hirszów, Grubów i Kreftów

 

27 listopada – Wtorek

 

0700 † Bogdan Wartner (25 greg.)

0800 rez.

0800 Za zmarłe członkinie z 23 Róży pw. Św. Elżbiety

1800 W intencji Apostolatu Maryjnego

 

28 listopada – Środa

 

0700 † Bogdan Wartner (26 greg.)

0800 †† Janina w 10 r. śmierci, Bronisław, Bernarda (k) oraz Antoni

0800 †† Rodzice Mieczysław, Genowefa, Konrad, siostra Kazimiera oraz wszyscy zmarli z rodziny Sannerów i Kuźmierczyków

1800 †† Zygmunt Wróblewski w 27 r. śmierci, Joanna Wróblewska oraz Benigma i Leopold Wróblewscy

 

29 listopadaCzwartek

 

0700 † Bogdan Wartner (27 greg.)

0800 †† Zmarli z rodziny Butkiewiczów, Mazurów, Romańskich, Ceglińskich i Niedziółków

1800 Za zmarłe członkinie z 1 Róży N. pw. Św. Maksymiliana Kolbego

1800 †† Jan Pietrusiński w 6 r. śmierci oraz Joanna Pietrusińska

 

30 listopadaPiątek – święto św. Andrzeja, Apostoła

 

0700 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

0800 † Ks. Prob. Andrzej Rurarz w Dniu Imienin – int. od ŻR

1800 rez.

1800 † Bogdan Wartner (28 greg.)

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry