Intencja ewangelizacyjna: Aby osoby zaangażowane w posługę przekazu wiary potrafiły znaleźć język właściwy dla dzisiejszych czasów, w dialogu z kulturami.

 

01 grudnia – Sobota

0700 † Elżbieta Toruńska – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 † Bogdan Wartner (29 greg.)

0800 †† Brat Roman w 2 r. śmierci, siostra Stefania oraz rodzice z obojga stron

1800 †† Syn Piotr Milczewski w 11 r. śmierci, rodzice Janina i Jan Pawłowscy oraz Franciszek Milczewski

 

02 grudnia – I Niedziela Adwentu

0630 † Teresa Szematowicz

0800 rez.

0930 †† Leszek Lachowicz w 25 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Lachowiczów

1030 (kaplica) † Bogdan Wartner (30 greg.)

1100 † Andrzej Kopras

1200 (kaplica) †† Czesław Trykacz w 29 r. śmierci oraz wszyscy zmarli z rodziny

1230 Dziękczynna z okazji 50-lecia Sakr. Małżeństwa Aleksandry i Antoniego Mielewskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1800 W intencji Żywego Różańca

 

03 grudnia – Poniedziałek – wsp. św. Franciszka Ksawerego

0630 † Krzysztof Wysocki – int. z pogrzebu

0800 † Marianna Pogorzelska z 14 Róży – 1 r. śmierci – int. od ŻR

1700 Dziękczynna z okazji 10-lecia Sakr. Małżeństwa Anny i Krzysztofa Kenig z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata

1800 †† Jerzy Wojtczuk oraz jego rodzice – int. od sąsiada Józefa

 

04 grudnia – Wtorek

0630 † Jan Rychlik – int. od Zakładu Pogrzebowego z Żukowa

0800 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

1700 † Franciszek Mikołajczak

1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 12 Róży pw. Św. Franciszka z Asyżu, a zmarłym wieczną radość nieba

 

05 grudnia – Środa

0630 † Jan Rychlik – int. z pogrzebu

0800 rez.

1700 † Zbigniew Wicher – int. z pogrzebu

1800 Za zmarłych z Żywego Różańca

 

06 grudnia – Czwartek

0630 Przebłagalna za grzechy w rodzinie Łapińskich, Czoska, Rąbca, Biegaj oraz Radzanowskich

0800 rez.

1700 † Elżbieta Toruńska – int. z pogrzebu

1800 O zdrowie i bł. Boże dla Jana i Anny Wesołowskich

 

07 grudnia – Piątek – wsp. św. Ambrożego

0630 †† Edward Grabowski, Henryka (k) i Bronisław Grabowscy

0800 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

1700 Za zmarłych z rodziny Egiertów, Dankiewiczów, Michalików, Zawadzkich i dusze w czyśćcu cierpiące

1800 † Jan Derengowski w 31 r. śmierci

 

08 grudnia – Sobota – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

0630 †† Zmarli z rodziny Zarzyckich

0715 GODZINKI

0800 †† Jadwiga Gawrecka oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

0800 O zdrowie i bł. Boże dla członkiń i ich rodzin z 7 Róży  pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, a zmarłym wieczną radość nieba

1800 †† Anna i Stefan Wdowińscy oraz Janina i Jan Borowscy

 

09 grudnia – II Niedziela Adwentu

0630 †† Helena w 18 r. śmierci, Wacław oraz Czesława Rytel

0800 † Dorota Myślińska w 2 r. śmierci

0930 †† Władysław Kluk w 20 r. śmierci oraz rodzice i wszyscy zmarli z rodziny Kluk i Wiśniewskich

1030 (kaplica) †† Helena i Jan Meller oraz rodzeństwo i rodzice z obojga stron

1100 †† Stanisław w 21 r. śmierci, Weronika i Mieczysław, Janusz, Elżbieta i Mieczysław

1200 (kaplica) † Elżbieta Ortmann w 20 r. śmierci

1230 PARAFIALNA

1800 †† Edmund SLIŻ w 2 r. śmierci oraz jego żona Mirosława

 

10 grudnia – Poniedziałek

0630 † Jan Rychlik – int. z pogrzebu

0800 †† Krystyna Pałacka w 14 r. śmierci, mąż Zdzisław oraz rodzice z obojga stron

1700 † Franciszek Mikołajczak

1800 † Adela Jakóbczyk w 2 r. śmierci

 

11 grudnia – Wtorek

0630 † Joanna Telus w rocznicę śmierci

0800 †† Janina Korwel w 25 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Janiszewskich, Korwel, Siemienieckich, Czarnowskich i Rozenberg

1700 †† Edmund Wrzesiński w 18 r. śmierci, Marianna Wrzesińska, Bartuś i Krzysiu Wrzesińscy oraz zmarli z rodziny

1800 †† Zenon w 35 r. śmierci, Małgorzata w 18 r. śmierci, Ryszard w 10 r. śmierci oraz wszyscy zmarli z rodziny Wons

 

12 grudnia – Środa

0630 †† Maria Biłyk, Eugenia i Franciszek Tesarscy, Jan Głowacki oraz rodzice Kazimiera (k) i Wacław

0800 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

1700 † Elżbieta Toruńska – int. z pogrzebu

1800 † Marek Ruk w 22 r. śmierci

 

13 grudnia – Czwartek – wsp. św. Łucji

0630 † Wiesław Piasta – int. z pogrzebu

0800 † Krzysztof Wysocki – int. z pogrzebu

1700 rez.

1800 †† Maria Sztark członkini 13 Róży w 19 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Sztarków i Kwiatkowskich

 

14 grudnia – Piątek – wsp. św. Jana od Krzyża

0630 † Dorota Myślińska z 21 Róży w 2 r. śmierci – int. od członkiń z 21 Róży pw. Serca Jezusowego

0800 Dziękczynno-błagalna z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla rodziców i ich dzieci z rodzinami

1700 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

1800 †† Jadwiga Pelc w rocznicę śmierci, mąż Romuald oraz syn Krzysztof

 

15 grudnia – Sobota

0630 † Stanisław Gąsiorowski – int. z pogrzebu

0715 GODZINKI

0800 †† Mariola i Włodzimierz Starzyńscy

0800 † Jan Rychlik – int. z pogrzebu

1800 †† Stanisław Komosiński w 30 r. śmierci oraz dziadkowie Komosińscy

 

16 grudnia – III Niedziela Adwentu – Niedziela Gaudete

0630 † Elżbieta Toruńska – int. z pogrzebu

0800 †† Roman w 50 r. śmierci, Melania, Mirosława (k), Cyryla (k), Maria, Józefa (k) oraz Klara

0930 † Ks. Prob. Andrzej Rurarz w 9 r. śmierci – int. od ŻR

1030 (kaplica) † Bogdan Wartner

1100 † Ks. Prob. Andrzej Rurarz w 9 r. śmierci

1200 (kaplica) †† Rodzice z obojga stron, bracia, bratowe, Małgorzata, Helena, Roman oraz Ludwik

1230 PARAFIALNA

1800 rez.

 

17 grudnia – Poniedziałek

0630 † Stanisław Gąsiorowski – int. z pogrzebu

0800 † Wiesław Piasta – int. z pogrzebu

1700 † Ks. Prob. Andrzej Rurarz w 9 r. śmierci – int. od członkiń 6 Róży N. pw. Św. Jacka Odrowąża

1800 †† Tadeusz, Antonina, Zdzisław i Bogusław z rodziny Cybulskich oraz rodzice, brat i siostra z rodziny Tokarczyków

 

18 grudnia – Wtorek

0630 † Stanisław Gąsiorowski – int. z pogrzebu

0800 †† Egon Bluhm w 8 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

1700 † Jan Rychlik – int. z pogrzebu

1800 †† Honorata Janarek w 5 r. śmierci, jej mąż Franciszek oraz córka Stanisława

 

19 grudnia – Środa

0630 rez.

0800 † Stanisław Gąsiorowski – int. z pogrzebu

1700 † Krzysztof Wysocki – int. z pogrzebu

1800 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

 

20 grudnia – Czwartek

0630 † Marek Sanner z V Róży M. – m-c po śmierci – int. od ŻR

0800 † Stanisław Gąsiorowski – int. z pogrzebu

1700 rez.

1800 †† Stefania (k) w 25 r. śmierci oraz Henryk

 

21 grudnia – Piątek

0630 † Marek Sanner – int. od Marii i Janusza Pławeckich z Ujanowic

0800 † Stanisław Gąsiorowski – int. z pogrzebu

1700 † Jan Rychlik – int. z pogrzebu

1800 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

 

22 grudnia – Sobota

0630 †† Maria Porębska w 57 r. śmierci oraz wszyscy zmarli z rodzin z obojga stron

0715 GODZINKI

0800 † Wiesław Piasta – int. z pogrzebu

0800 †† Rodzice Gromscy oraz mąż Tadeusz Drożak

1800 † Maria Czarnik – Sulak w 5 r. śmierci

 

23 grudnia – IV Niedziela Adwentu

0630 rez.

0800 †† Marianna Pogorzelska w 1 r. śmierci i Waleria Nelkowska w 4 r. śmierci członkinie 14 Róży – int. od członkiń 14 Róży pw. Św. Cecylii

0930 †† Kazimiera (k), Aleksander, Apolonia oraz Adam

1030 (kaplica) † Zmarli z rodziny Nowaków

1100 †† Wanda Tomsza w 31 r. śmierci, jej mąż Paweł oraz wszyscy zmarli z rodzin z obojga stron

1200 (kaplica) †† Jan, Andrzej i Gertruda Chmara oraz rodzice i rodzeństwo z    obojga stron

1230 PARAFIALNA

1800 †† Bolesław Brennenstuhl w 4 r. śmierci oraz rodzice Zofia i Władysław

 

24 grudnia – Poniedziałek – Wigilia Narodzenia Pańskiego

0630 † Krzysztof Wysocki – int. z pogrzebu

0800 †† Józef i Jan Chrzanowscy

0800 † Marek Sanner – int. od Zdzisława i Janiny Grzegorzek z Ujanowic

 

25 grudnia – Wtorek – Narodzenie Pańskie

0000

  1. PARAFIALNA
  2. † Ks. Prob. Andrzej Rurarz
  3. †† Józef Kulinkowski w 49 r. śmierci, rodzice z obojga stron oraz dziadkowie
  4. rez.

0800 rez.

0930 † Eryka (k) w 2 r. śmierci

1100 †† Bolesław Brennenstuhl w 4 r. śmierci oraz zmarli z rodziny

1230 Dziękczynno-błagalna z okazji 52-rocznicy Sakr. Małżeństwa Danuty i Zygmunta Ruk, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie łaski dla Jubilatów i całej rodziny

1800 Dziękczynna z okazji 32-rocznicy Sakr. Małżeństwa Ewy i Mariana z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

 

26 grudnia – Środa – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika

0630 †† Andrzej Dawidowicz w dniu urodzin, rodzice i krewni z obojga stron, bratowa Alicja oraz brat Kazimierz

0800 †† Syn Tomasz Duma, rodzice oraz bracia z rodziny Kozłowskich

0930 O zdrowie i bł. Boże oraz wszelkie potrzebne łaski dla Magdy

1100 † Jadwiga Marcinkowska oraz prośba o bł. Boże i zdrowie na dalsze lata dla jej męża Stanisława

1230 †† Agnieszka i Bronisława (k) w 17 r. śmierci, Julian i Jadwiga oraz za rodzinę Wituch

1800 Dziękczynna z okazji 59-rocznicy Sakr. Małżeństwa Kazimiery i Janusza, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

 

27 grudnia – Czwartek – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty

0700 † Jan Rychlik – int. z pogrzebu

0800 rez.

0800 † Marek Sanner – int. od Ewy i Daniela Grzegorzek z Ujanowic

1800 W intencji Apostolatu Maryjnego

 

28 grudnia – Piątek – święto Świętych Młodzianków, męczenników

0700 † Stanisław Gąsiorowski – int. z pogrzebu

0800 † Wiesław Piasta – int. z pogrzebu

1800 Dziękczynna za szczęśliwie przeżyty rok i otrzymane łaski dla rodziny Wesołowskich

 

29 grudniaSobota – V dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego

0700 † Marek Sanner – int. od rodziny Garbaczów i Puziów

0730 GODZINKI

0800 †† Zofia Kondracka w 2 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

1800 †† Janina Brągiel w 8 r. śmierci oraz zmarli z rodziny

 

30 grudnia Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi, Józefa

0630 † Marek Sanner – int. od Krystyny i Jana Grzegorzek z Ujanowic

0800 † Gabriela Gilewicz – int. z pogrzebu

0930 †† Anna Korwel w 20 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Janiszewskich, Korwel, Siemienieckich, Czarnowskich i Rozenberg

1030 (kaplica) †† Zofia, Józef, Ludwik i Jerzy Jendruszewscy, Agnieszka i Eugeniusz Sobieraj, Julia i Michał Kisiel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

1100 rez.

1200 (kaplica) † Krzysztof Wysocki – int. z pogrzebu

1230 PARAFIALNA

1800 †† Rodzice Jan Sapron w 64 r. śmierci i Genowefa Sapron, siostra Genowefa Nekrasoff w 5 r. śmierci oraz Anastazja Matuszak w 13 r. śmierci

 

31 grudnia Poniedziałek VII dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego

0700

0800 †† Ryszard Wojownik w 8 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Wojownik i Bobko

0800 † Jan Rychlik – int. z pogrzebu

1800 DZIĘKCZYNNA

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry