Kapłanów, osoby konsekrowane i świeckich zapraszamy do Orlinek na Eucharystię

sprawowaną przez arcybiskupa Tadeusza Wojdę w środę, 15 czerwca
o godzinie 18.00. Będziemy dziękować za wszelkie dobro, które Bóg uczynił w ciągu 30 lat istnienia ośrodka duszpasterskiego w tym miejscu, gdzie wielu spotkało Boga
i doświadczyło Jego uzdrawiającej miłości. Pragniemy wraz z Pasterzem naszej archidiecezji dziękować za to dobro i prosić o prowadzenie Ducha Świętego dla wszelkich działań duszpasterskich i ewangelizacyjnych w gdańskim Kościele.

Osoby, które doświadczyły w Orlinkach Bożej miłości i mocy prosimy o napisanie świadectwa, i przywiezienie go ze sobą. Złożymy je w darach podczas Eucharystii i umieścimy w pamiątkowej kronice.
Po liturgii zapraszamy na wspólne dziękczynienie i świętowanie. Osoby chętne mogą przywieźć poczęstunek na wspólny stół.
Jeśli ktoś miałby możliwość i chęć pomóc wcześniej w przygotowaniu naszego świętowania prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy również o pomoc w dotarciu z zaproszeniem do wszystkich osób, dla których Orlinki a także działania duszpasterskie i ewangelizacyjne są ważne.

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry