Spotkanie presynodalne pod przewodnictwem arcybiskupa Tadeusza Wojdy odbędzie się we wtorek, 14 czerwca o godzinie 19.00 w auli Jana Pawła II w Gdańsku-Oliwie.

Będzie to podsumowanie dotychczasowych spotkań synodalnych i dyskusja na temat diecezjalnej syntezy, która zostanie przesłana do episkopatu. Prosimy o obecność na spotkaniu przynajmniej jednego księdza każdej parafii, świeckich koordynatorów synodu oraz przedstawicieli sióstr zakonnych i osób konsekrowanych.
Do spotkania należy się przygotować w następujący sposób
: Proszę przeczytać syntezę diecezjalną opracowaną na podstawie sprawozdań ze spotkań, które odbyły się do tej pory (synteza zostanie umieszczona na stronie www.diecezja.gda.pl w niedzielę wieczorem). Dyskusja na wtorkowym spotkaniu będzie dotyczyła tego dokumentu. Spotkanie presynodalne przeznaczone jest dla wszystkich wiernych naszej diecezji.
Zapraszamy na spotkanie podsumowujące Synod o synodalności, który odbywa się w naszej archidiecezji. Spotkanie presynodalne odbędzie się we wtorek, 14 czerwca o godzinie 19.00 w auli Jana Pawła II w Gdańsku-Oliwie.

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry