Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Inicjatywie Ewangelizacyjnej Przystanek Jezus 2022,

która odbędzie się w Czaplinku w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w dniach 1-7 sierpnia 2022 r.

W ubiegłym roku blisko 150 ewangelizatorów dzieliło się doświadczeniem spotkania z żywym Bogiem i jego przemieniającą miłością z uczestnikami Festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Woodstock). Dzięki temu mogliśmy usłyszeć wiele poruszających świadectw młodych, którzy podczas wakacyjnej zabawy na festiwalu zostali zaskoczeni przez Boga spotkaniem, które wniosło w ich życie światło i radość. W tym roku chcemy kontynuować to doświadczenie, dlatego zapraszamy – dołączcie do nas, by podzielić się doświadczeniu życia z  Jezusem.

Podczas rekolekcji prowadzonych przez ks. Michała Olszewskiego SCJ towarzyszyć nam będzie Słowo: „Wszyscy jesteśmy braćmi” (por. Mt 23,8), które odczytujemy w kontekście tego, co dzieje się w Kościele, ale także za naszą wschodnią granicą. Pragniemy okazać się braćmi dla tych, którzy Boga nie nazywają swoim Ojcem, a o Kościele nie potrafią już myśleć jak o kochającej Matce. Towarzysząc im, będziemy szukać tego, co nas łączy, by poprzez dobre relacje i bycie blisko nich pomóc im zbliżyć się do Tego, który jest źródłem wszelkiego braterstwa.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz zapisów znajdują się na naszej stronie: https://www.przystanekjezus.pl/wez-udzial-w-ewangelizacji-na-pj-2021/9333/

          Jeśli nie możecie być z nami fizycznie, prosimy - módlcie się za nas i jeśli możecie, wesprzyjcie nas poprzez wpłatę choćby drobnej kwoty na zrzutkę: https://zrzutka.pl/kt5bm8

Bardzo liczymy na Waszą obecność i wspólną posługę w duchu braterstwa
i jedności. Organizatorem wydarzenia jest Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza z Archidiecezji Łódzkiej. Tegoroczny Przystanek Jezus zyskał patronat Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji oraz aprobatę ordynariusza miejsca bp. Edwarda Dajczaka.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu Ekipy Przystanku Jezus
Mateusz Warda - koordynator Przystanku Jezus

Mateusz Warda
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
M: +48 508 495 141

 

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry