Przewielebny Księże Proboszczu,

Gdańskie Seminarium Duchowne w dniach 26 – 28 czerwca 2020 r. organizuje dni skupienia dla maturzystów i studentów pod hasłem „Matura… i co dalej?”. Razem z ojcami duchownymi i klerykami będą mogli rozeznać swoje życiowe powołanie i otrzymać pomoc w podjęciu decyzji o wstąpieniu do Gdańskiego Seminarium.

Prosimy o przekazanie tej informacji jak najszerszemu gronu osób: księżom współpracownikom, katechetom, grupom duszpasterskim na parafii, ceremoniarzom i lektorom, młodzieży, itd. Prosimy również o umieszczenie naszego ogłoszenia na parafialnej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Szczegółowy program tych weekendowych dni skupienia oraz plakat podajemy w załączniku.

Zgłoszenia i ewentualne zapytania prosimy kierować do ojca duchownego ks. Jana Uchwata, tel. 508409192, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kl. Wojciecha Michalskiego, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz rzeczy osobistych należy przywieźć ze sobą Pismo Święte, notatnik, śpiwór i strój sportowy.Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Seminarium http://gsd.gda.pl oraz na Facebooku.

Za wszelką życzliwość i wspieranie Gdańskiego Seminarium bardzo dziękujemy.

/-/ Ks. Rafał Dettlaff
Kanclerz Kurii
/-/ Ks. Krzysztof Kinowski
Rektor
Gdańskiego Seminarium Duchownego

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry