Szanowni Państwo.

W imieniu Domu Sąsiedzkiego w Pałacu i Fundacji RC (z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 5) chciałabym Państwa serdecznie zaprosić do uczestnictwa w organizowanych przez nas wydarzeniach, dedykowanych przede wszystkim Mieszkańcom Wrzeszcza i Aniołków! 

Już w najbliższą sobotę, 12 września, odbędą się dwie imprezy: Pchli Targ oraz potańcówka dla Seniorów! 

  1. Pchli Targ u Uphagena - to nasz debiut w organizacji tego typu wydarzenia! Dziedziniec Pałacu stanie się przestrzenią dla swobodnej sąsiedzkiej wymienialni. To niepowtarzalna okazja, aby dać drugie życie niepotrzebnym przedmiotom, ale także aby wypatrzyć coś fascynującego na stanowisku Sąsiada. :) Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty dla mieszkańców:
  2. warsztat budowania karmników dla ptaków, prowadzony przez gdańskie Stowarzyszenie Magnolia;
  3. Warsztat kreatywny w duchu upcyklingu (jak to pasuje do idei pchlego targu!), prowadzony przez Zuzannę Żak - absolwentkę gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku "Edukacja artystyczna". 

Możliwość wystawienia się w ramach pchlego targu, jak i udział w warsztatach to bezpłatna propozycja. Prosimy jednak o zgłoszenie takich chęci na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/332749891471145

 

  1. Nasza druga propozycja na wrześniową sobotę to POTAŃCÓWKA DLA SENIORÓW! Uphagen zaprasza do tańca. :-) 

12 września o godz. 16:00 przy al. Grunwaldzkiej 5 startujemy z potańcówką dedykowaną przede wszystkim Seniorom (ale nie mamy nic przeciwko, jeśli do zabawy włączą się także inne grupy wiekowe:-)). Oprawę muzyczną zapewni DJ Darek (p. Dariusz Szmydtke), który zaprosi Państwa w sentymentalną podróż muzyczną do przebojów młodości. Na naszych Gości będzie czekać gorąca kawa i herbata oraz poczęstunek. Powiadomcie rodzinę, znajomych i sąsiadów i spotkajmy się przy muzyce i tańcach! WSTĘP WOLNY, zapisy nie są wymagane!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/3270085226410993

 

  1. Propozycję nie do odrzucenia stanowią również warsztaty podwórkowe. :-) 

Jeśli tylko dysponują Państwo kawałkiem podwórka, zieleńca, który na jakiś czas mógłby zamienić się w przestrzeń dla warsztatów sąsiedzkich - warto skorzystać z naszej oferty! 

Warsztaty podwórkowe stanowią ofertę Domu Sąsiedzkiego w Pałacu skierowaną dla Mieszkańców. Poszukujemy osób zainteresowanych działaniem w swoim sąsiedztwie i najbliższym otoczeniu, które skrzyknęłyby sąsiadów do wspólnej akcji!

Macie pomysł na wspólną inicjatywę? Marzy Wam się wspólny warsztat lub popołudnie z ciekawymi zajęciami dla dzieci? A może dorośli i Seniorzy z sąsiedztwa chętnie poznaliby nową technikę rękodzieła? Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje (zarówno jeśli chodzi o obszar tematyczny, jak i grupę docelową). 

Warsztat plastyczny lub kreatywny dla dzieci? Zajęcia rękodzieła? Prace florystyczne lub ogrodnicze? Zaproponuj temat warsztatu i zostań współorganizatorem wydarzenia! Skrzyknij sąsiadów! Po naszej stronie zostaje zorganizowanie osoby prowadzącej dany warsztat, opieka animatora oraz pokrycie kosztów materiałów. Odwiedzimy Was na Waszym podwórku i zorganizujemy zajęcia na miarę Waszych marzeń! 

Więcej informacji można uzyskać pod tym adresem e-mailowym lub pod nr telefonu: 501-975-119. 

Z pozdrowieniami,

Natalia Stepka
Koordynatorka projektów

Dom Sąsiedzki w Pałacu i Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
Regional Information and Support Centre for NGOs
Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
tel: +48 58 344 40 39; +48 504 871 478
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.fundacjarc.org.pl

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych jest członkiem Sieci SPLOT

Administratorem danych osobowych jest Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych, Al. Grunwaldzka 5; 80-236 Gdańsk, e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Kliknij i sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo przetwarzania Twoich danych osobowych.

 

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry