Intencja powszechna: Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

01 września – XXII Niedziela Zwykła

0630 † Ludwik Merchel (2 greg.)

0800 † Janina Targaczewska (26 greg.)

0930 †† Stefania oraz zmarli z rodziny Pałgan

1100 rez.

1230 PARAFIALNA

1800 W intencji Żywego Różańca

 

02 września – Poniedziałek

0700 † Janina Targaczewska (27 greg.)

0700 † Ludwik Merchel (3 greg.)

0800 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

1800 †† Stanisława, Tadeusz w 16 r. śmierci, Andrzej w 33 r. śmierci oraz wszyscy zmarli z rodziny Żukowskich i Kępińskich

 

03 września – Wtorek – wsp. św. Grzegorza Wielkiego

0700 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

0800 †† Łucja Janiszewska w 12 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Janiszewskich, Korwel, Siemienieckich, Czarnowskich i Rozenberg

1800 † Janina Targaczewska (28 greg.)

1800 † Ludwik Merchel (4 greg.)

 

04 września – Środa

0700 † Janina Targaczewska (29 greg.)

0800 † Ludwik Merchel (5 greg.)

0800 † Sylwester Glapiak z VI Róży M – int. z pogrzebu

1800 Za zmarłych z Żywego Różańca

 

05 września – Czwartek

0700 † Janina Targaczewska (30 greg.)

0800 † Franciszek Juszczak w 10 r. śmierci

0800 † Ludwik Merchel (6 greg.)

1800 †† Irena Gawrecka w 12 r. śmierci oraz Władysław

 

06 września – Piątek

0700 † Zdzisława Czerska – int. z pogrzebu

0800 † Ludwik Merchel (7 greg.)

1700 †† Tadeusz Bukowczyk oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z rodziny Bukowczyk i Laskowskich

1800 †† Mąż Kazimierz, brat Marian oraz rodzice z obojga stron

 

07 września – Sobota

0700 † Agnieszka Koza z 7 Róży – 1 r. śmierci – int. od ŻR

0730 GODZINKI

0800 † Ludwik Merchel (8 greg.)

0800 rez.

1800 †† Renata i Jerzy Jaworek w 4 r. śmierci

 

08 września – XXIII Niedziela Zwykła

0630 rez.

0800 † Ludwik Merchel (9 greg.)

0930 Dziękczynna z okazji urodzin Aliny Głodkowskiej z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia

1030 (kaplica) †† Henryk Biegajło w 9 r. śmierci oraz dziadkowie z obojga stron

1100 †† Władysław Antczak w 8 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

1200 (kaplica) † Monika Złotek w 10 r. śmierci

1230 PARAFIALNA

1800 † Maria Sztark z okazji 100 rocznicy urodzin

 

09 września – Poniedziałek

0700 † Sylwester Glapiak z VI Róży M – int. z pogrzebu

0800 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

1800 † Ludwik Merchel (10 greg.)

1800 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

 

10 września – Wtorek

0700 † Bolesława Klimaszewska z 26 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Ludwik Merchel (11 greg.)

1800 †† Jadwiga Treszer w 13 r. śmierci, Tadeusz Treszer w 53 r. śmierci oraz dziadkowie

1800 † Regina Brzostek w 2 r. śmierci

 

11 września – Środa

0700 † Edward Karczyński – int. z pogrzebu

0800 †† Aleksandra Hołowińska oraz Helena Madeja

1800 † Ludwik Merchel (12 greg.)

1800 †† Zbigniew w 24 r. śmierci oraz Jadwiga w 4 r. śmierci Czachowie

 

12 września – Czwartek

0700 † Zdzisława Czerska – int. z pogrzebu

0800 † Sylwester Glapiak z VI Róży M – int. z pogrzebu

1800 † Ludwik Merchel (13 greg.)

1800 † Dziadek Zygmunt Leśny w 6 r. śmierci

 

13 września – Piątek – wsp. św. Jana Chryzostoma

0700 † Mirosław Pietkiewicz – int. z pogrzebu

0800 †† Kazimierz Mrotek w 1 r. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo

1800 † Ludwik Merchel (14 greg.)

2000 FATIMSKA rez.

 

14 września – Sobota – święto Podwyższenie Krzyża Świętego

0700 † Ludwik Merchel (15 greg.)

0700 †† Mąż Zygmunt Leśny w 6 r. śmierci oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron z rodziny Leśnych i Kącickich

0730 GODZINKI

0800 † Mąż Jan Głodkowski w 4 r. śmierci

1800 † Wiktor Maksymiuk w 4 r. śmierci

 

15 września – XXIV Niedziela Zwykła

0630 † Emilia Wiśniewska w 6 r. śmierci

0800 Dziękczynna z okazji 90 urodzin Marii Zulejki Szarejko z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

0930 Dziękczynna z okazji 10 Rocznicy Sakr. Małżeństwa Joanny i Krzysztofa Gawrońskich z prośbą o bł. Boże i zdrowie na dalsze lata

1030 (kaplica) Dziękczynna z okazji 70 urodzin Marianny z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1100 †† Tadeusz i Marianna Zajączkowscy oraz wszyscy zmarli z rodziny Hajder, Kryzel i Zajączkowskich

1200 (kaplica) †† Leon w 14 r. śmierci, Marianna z okazji urodzin i imienin oraz za zmarłych z rodziny Napierałów i Grocholskich

1230 PARAFIALNA

1800 † Ludwik Merchel (16 greg.)

 

16 września – Poniedziałek – wsp. św. Korneliusza i Cypriana

0700 † Sylwester Glapiak z VI Róży M – int. z pogrzebu

0800 † Ludwik Merchel (17 greg.)

1800 rez.

1800 rez.

 

17 września – Wtorek

0700 † Bolesława Klimaszewska z 26 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Ludwik Merchel (18 greg.)

1800 † Eugeniusz Leszczyński w 2 r. śmierci – int. od żony z dziećmi

1800 †† Kazimiera i Ryszard Bućko w rocznicę śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

 

18 września – Środa – święto św. Stanisława Kostki patrona Polski

0700 † Zdzisława (k) Czerska – int. z pogrzebu

0800 † Sylwester Glapiak z VI Róży M – int. z pogrzebu

1800 † Ludwik Merchel (19 greg.)

1800 †† Ryszard Sosiński w 6 r. śmierci, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz Czesław Gajewski

 

19 września – Czwarte

0700 †† Mama Czesława Bańka w 1 r. śmierci oraz ojciec Mieczysław Bańka w 11 r. śmierci

0800 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

1800 † Ludwik Merchel (20 greg.)

1800 O bł. Boże i zdrowie dla Anny i Jana

 

20 września – Piątek – wsp. Świętych Męczenników Koreańskich

0700 †† Czesław Piotrowski w 8 r. śmierci oraz Maria Zawadzka w 3 r. śmierci

0800 † Ludwik Merchel (21 greg.)

1800 †† Benedykt Szarmach w 19 r. śmierci oraz jego żona Łucja

1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 13 Róży pw. Św. Zyty

 

21 września – Sobota – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

0700 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 21 Róży pw. Serca Jezusowego, a zmarłym wieczną radość nieba

0730 GODZINKI

0800 † Ludwik Merchel (22 greg.)

0800 †† Marianna i Stanisław Sołańscy oraz rodzice z obojga stron

1800 †† Maria w 35 r. śmierci oraz zmarli z rodziny

 

22 września – XXV Niedziela Zwykła

0630 † Sylwester Glapiak z VI Róży M – int. z pogrzebu

0800 † Genowefa Ligmanowska z 29 Róży – 1 r. śmierci – int. od ŻR

0930 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 26 Róży pw. św. Jacka Odrowąża

1030 (kaplica) rez.

1100 † Ludwik Merchel (23 greg.)

1200 (kaplica) Dziękczynna z okazji rocznicy Sakr. Małżeństwa Moniki i Jarosława z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1230 Dziękczynna z okazji 40-lecia Sakr. Małżeństwa Teresy i Bogusława Szawelskich za otrzymane łaski, jakimi zostali obdarowani z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Przenajświętszej dla Jubilatów i całej rodziny

1800 †† Walerian, Regina, Magdalena i Ryszard

 

23 września – Poniedziałek – wsp. św. Pio z Pietrelciny

0700 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

0800 †† Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu oraz jej mąż Piotr Jackiewicz w 26 r. śmierci

1800 † Ludwik Merchel (24 greg.)

1800 †† Henryk Błażejewski w 15 r. śmierci oraz zmarli z rodziny

 

24 września – Wtorek

0700 † Bolesława Klimaszewska z 26 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Ludwik Merchel (25 greg.)

1800 † Lidia Wrońska w 3 r. śmierci

1800 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

 

25 września – Środa

0700 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dalszą opiekę MB dla Mateusza Cyran z okazji 18 urodzin

0800 W intencjach do Ducha Świętego

1800 † Ludwik Merchel (26 greg.)

1800 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

 

26 września – Czwartek

0700 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Ludwik Merchel (27 greg.)

0800 †† Stanisław Gawrecki w 20 r. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

1800 Dziękczynna z okazji 35-lecia Sakr. Małżeństwa Zofii i Jerzego Bisewskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

 

27 września – Piątek – wsp. św. Wincentego a Paulo

0700 † Ludwik Merchel (28 greg.)

0800 rez.

0800 † Sylwester Glapiak z VI Róży M – int. z pogrzebu

1800 W intencji Apostolatu Maryjnego

 

28 września – Sobota – wsp. św. Wacława

0700 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 † Ludwik Merchel (29 greg.)

0800 †† Wacław Rytel w dniu urodzin i imienin oraz Helena i Czesława (k) Rytel

1800 †† Tadeusz i Jan Kamińscy

 

29 września – XXVI Niedziela Zwykła

0630 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

0800 †† Tadeusz Benderski w 20 r. śmierci oraz Stanisława (k) Matysiak w

20 r. śmierci

0930 †† Rodzice Michalina i Wacław, bracia Michał i Walenty oraz mąż Władysław

1030 (kaplica) †† Jadwiga, Bernard Kozłowscy, Bronisława (k), Bronisław, Natalia, Stefan oraz Jerzy Mrowiccy

1100 † Ludwik Merchel (30 greg.)

1200 (kaplica) †† Mieczysław Łapczyński, siostry: Cecylia, Maria, Bożena, jej córka Renata, Stanisława (k), jej syn Janusz oraz rodzice z obojga stron

1230 Dziękczynna z okazji 85 urodzin Józefa Wereskiego członka I Róży M. z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1800 rez.

 

30 września – Poniedziałek – wsp. św. Hieronima

0700 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

0700 † Edward Karczyński – int. z pogrzebu

0800 † Ks. Prob. Andrzej Rurarz w dniu urodzin – int. od ŻR

1800 ZBIOROWA:

 1) † Mirosław Pietkiewicz – int. z pogrzebu.

Intencja ewangelizacyjna: Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „ laboratoriami humanizacji”.

 

01 sierpnia – Czwartek – wsp. św. Alfonsa M. Liguoriego

0700 Dziękczynna z okazji 20-lecia Sakr. Małżeństwa Anny i Wojciecha Dardzińskich z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny

0800 rez.

1800 †† Paweł Tomsza w 26 r. śmierci, jego żona Wanda oraz wszyscy zmarli z rodziny Tomsza, Bieszka i Ciskowskich

 

02 sierpnia – Piątek

0700 †† Łucja Rakoczy w 5 r. śmierci, Władysław Rakoczy oraz zmarli z rodziny Rakoczy i Zimmermann

0800 †† Monika i Józef Turowicz oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

1800 †† Józefa (k) w 20 r. śmierci i Dymitr Suszka

 

03 sierpnia – Sobota

0700 † Lech Jarosz – int. z pogrzebu

 0730 GODZINKI

0800 †† Zofia i Alfons Skibrowscy, Siostra Elżbietanka Aniela Czecholińska, Urszula Małek oraz Ditter Bem

1800 † Lidia Kubiak w 1 r. śmierci i w dniu imienin

 

04 sierpnia – XVIII Niedziela Zwykła

0630 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

0800 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

0930 †† Zbigniew Krywienko w 5 r. śmierci, bracia Marian i Andrzej oraz rodzice z obojga stron

1100 rez.

1230 PARAFIALNA

1800 W intencji Żywego Różańca

 

05 sierpnia – Poniedziałek

0700

0800 † Zygmunt w 20 r. śmierci

1800 Dziękczynna z okazji 30-lecia Sakr. Małżeństwa Grażyny i Marka Ziółkowskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB dla Jubilatów i dzieci Agnieszki, Karola i Janka

 

06 sierpnia – Wtorek – Przemienienie Pańskie

0700 † Lidia Kubiak z 6 Róży N w 1 r. śmierci – int. od ŻR

0800 †† Czesława (k) Zimmermann w 3 r. śmierci, Aleksy Zimmermann oraz zmarli z rodziny z obojga stron

1800 rez.

 

07 sierpnia – Środa

0700 † Janina Targaczewska (1 greg.)

0800 †† Damian Aniszewski w 7 r. śmierci – int. od rodziców i siostry

1800 Za zmarłych z Żywego Różańca

 

08 sierpnia – Czwartek – wsp. św. Dominika

0700 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

0800 † Janina Targaczewska (2 greg.)

1800 O bł. Boże i zdrowie dla Jana i Anny

 

09 sierpnia – Piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy

0700 † Janina Targaczewska (3 greg.)

0800 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

1800 O bł. Boże, zdrowie i Dary Ducha Św. dla Tamary, jej rodziców i dziadków

 

10 sierpnia – Sobota – święto św. Wawrzyńca

0700 † Romana Buczyńska – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 † Janina Targaczewska (4 greg.)

1800 † Jerzy w 1 r. śmierci

 

11 sierpnia – XIX Niedziela Zwykła

0630 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

0800 † Janina Targaczewska (5 greg.)

0930 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 16 Róży pw. Św. Katarzyny Męczennicy

1100 †† Kleryk Andrzej Chmara w 35 r. śmierci oraz rodzice Jan i Gertruda Chmara

1230 PARAFIALNA

1800 †† Mirosława (k) SLIŻ w 21 r. śmierci, mąż Edmund oraz zmarli z rodzin z obojga stron

 

12 sierpnia – Poniedziałek

0700 † Lech Jarosz – int. z pogrzebu

0800 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

1800 † Janina Targaczewska (6 greg.)

 

13 sierpnia – Wtorek

0700 † Janina Targaczewska (7 greg.)

0800 † Zbigniew Adamski

1800 Dziękczynna z okazji 45-lecia powstania 18 Róży pw. Św. Bernadety z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin, a zmarłym wieczną radość nieba

2000FATIMSKA rez.

 

14 sierpnia – Środa – wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego

0700

0800 O bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę MB dla Tadeusza oraz rodziny Adamskich i Ochwat

1800 † Janina Targaczewska (8 greg.)

 

15 sierpnia – Czwartek – uroczystość Wniebowzięcie NMP

0630 rez.

0800 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

0930 † Janina Targaczewska (9 greg.)

1100 †† Stanisław Tomalka oraz rodzice z obojga stron

1230 W intencji Ojczyzny

1800 †† Antoni Klamann oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 

16 sierpnia – Piątek

0700 rez.

0800 † Janina Targaczewska (10 greg.)

1800 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

 

17 sierpnia – Sobota – wsp. św. Jacka

0700 † Janina Targaczewska (11 greg.)

0730 GODZINKI

0800 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

1800 †† Józefa (k), Alfons i Anna Jurczykowie, Antoni i Andrzej Sulżyccy, rodzice z obojga stron oraz Józefina Prószyńska

 

18 sierpnia – XX Niedziela Zwykła

0630 † Aleksandra Szpankowska – int. z pogrzebu

0800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 21 Róży pw. Serca Jezusowego, a zmarłym wieczną radość nieba

0930 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

1100 †† Weronika w 24 r. śmierci, Elżbieta w 3 r. śmierci oraz Mieczysław, Stanisław, Janusz i Mieczysław

1230 PARAFIALNA

1800 † Janina Targaczewska (12 greg.)

 

19 sierpnia – Poniedziałek

 

0700 † Janina Targaczewska (13 greg.)

0800 †† Teresa Kusowska w 17 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

1800 † Wnuk Jaremi Jurek Cieśla w 2 r. śmierci

 

20 sierpnia – Wtorek – wsp. św. Bernarda

0700 † Romana Buczyńska – int. z pogrzebu

0800 † Janina Targaczewska (14 greg.)

1800 † Mąż Bolesław

 

21 sierpnia – Środa – wsp. św. Piusa X

0700 † Maria Kopacz w 1 r. śmierci

0800 † Janina Targaczewska (15 greg.)

1800 †† Helena, Jan, Krystyna, Zbigniew i Mieczysław z rodziny Lejów oraz Helena i Czesław Wysoccy

 

22 sierpnia – Czwartek – wsp. NMP Królowej

0700 † Janina Targaczewska (16 greg.)

0800 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

1800 O bł. Boże i zdrowie dla rodziny Dobrowolskich

 

23 sierpnia – Piątek

0700 Dziękczynna z okazji urodzin Magdaleny z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę MB oraz wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata

0800 † Janina Targaczewska (17 greg.)

1800 †† Rodzice Jadwiga i Feliks Bucholc, Zofia i Marian Śmigielscy oraz zmarli z rodziny Bucholców, Śmigielskich i Sosnowskich

 

24 sierpnia – Sobota – święto św. Bartłomieja, Apostoła

0700 rez.

0730 GODZINKI

0800 † Janina Targaczewska (18 greg.)

1800 †† Jan i Stanisław Krach, rodzice Sętkowscy w 40 r. śmierci, rodzice Krach, dziadkowie z obojga stron, bracia, bratowa oraz Stanisław i Aniela Kozłowscy

 

25 sierpnia – XXI Niedziela Zwykła

0630 rez.

0800 rez.

0930 †† Grzegorz Romanowski w 4 r. śmierci, rodzice z obojga stron oraz Czesław Olszewski

1100 Dziękczynna z okazji 50-lecia Sakr. Małżeństwa Jadwigi i Henryka Langowskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1230 PARAFIALNA

1800 † Janina Targaczewska (19 greg.)

 

26 sierpnia – Poniedziałek – uroczystość NMP Częstochowskiej

0700 † Janina Targaczewska (20 greg.)

0800 O bł. Boże i powrót do zdrowia dla Bogdana

1800 ZBIOROWA:

1) †† Jerzy, Jan, Jadwiga i Jan z rodziny Kalkowskich, Helena, Wacław, Czesława (k), Lidia, Romuald z rodziny Rytel, Zofia, Wacław Dybciak, Katarzyna Nacmer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

2) O pojednanie w rodzinie oraz w wiarę w Boga i Jego miłość dla naszych córek

 

27 sierpnia – Wtorek – wsp. św. Moniki

0700 † Janina Targaczewska (21 greg.)

0800 rez.

1800 W intencji Apostolatu Maryjnego

 

28 sierpnia – Środa – wsp. św. Augustyna

0700 † Anna Skrzypczak z 5 Róży N. – 1 r. śmierci – int. od ŻR

0800 † Janina Targaczewska (22 greg.)

1800 Dziękczynna z okazji 20-lecia Sakr. Małżeństwa Barbary i Michała Ruckich z prośbą o bł. Boże, wszelkie potrzebne łaski i opiekę MB

 

29 sierpnia – Czwartek – wsp. Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

0700 † Krystyna Pobłocka w 2 r. śmierci

0800 † Janina Targaczewska (23 greg.)

1800 †† Ludwika Gosz w 11 r. śmierci oraz zmarli z rodziny

 

30 sierpnia – Piątek

0700 † Janina Targaczewska (24 greg.)

0800 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

1800 † Mama Emilia Marcinkowska w 43 r. śmierci

 

31 sierpnia – Sobota

0700 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 7 Róży pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, a zmarłym wieczną radość nieba

0730 GODZINKI

0800 † Janina Targaczewska (25 greg.)

0800 † Ludwik Merchel (1 greg.)

1800 W intencji pomordowanych i poległych w obronie Ojczyzny

Intencja powszechna: Aby politycy, uczeni i ekonomiści pracowali na rzecz ochrony mórz i oceanów.

 

01 lipca – Poniedziałek

0700 † Danuta Braszka z 7 Róży – int. z pogrzebu

0800 †† Rodzice Franciszek w 50 r. śmierci oraz Leokadia w 25 r. śmierci

1800 † Aniela Karpeta w 2 r. śmierci, syn Ryszard oraz córka Halina

 

02 lipca – Wtorek

0700 † Bronisława Turulska z 8 Róży – m-c po śmierci – int. od ŻR

0800 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

1800 †† Krzysztof Kopczyński oraz zmarli z rodziny Hukowskich

 

03 lipca – Środa – święto św. Tomasza, Apostoła

0700 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

1800 Za zmarłych z Żywego Różańca

 

04 lipca – Czwartek

0700 †† Ludwik Merchel w 2 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

0800 rez.

1800 rez.

 

05 lipca – Piątek

0700 †† Emilia i Fryderyk Kielar oraz wszyscy zmarli z rodziny Kielarów

0800 Dziękczynna z okazji 60-lecia Sakr. Małżeństwa Hanny i Mariana Pawłowicz z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1800 † Jan Niemierko w 11 r. śmierci

 

06 lipca – Sobota – wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

0700 †† Michał Wachniecki w 20 r. śmierci, jego rodzice Marianna i Władysław oraz brat Antoni Wachniecki

0730 GODZINKI

0800 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

1800 †† Maria Okoniewska w 20 r. śmierci oraz wszyscy bliscy z rodziny Okoniewskich i Adamskich

 

07 lipca – XIV Niedziela Zwykła

0630 † Romana Buczyńska – int. z pogrzebu

0800 †† Zofia Wiktorska w 25 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Wiktorskich i Kwiatkowskich

0930 O bł. Boże, zdrowie, wszelkie łaski i opiekę MB dla synów Mirka i Jurka oraz ich rodzin

1100 † Irena Gawkowska w 6 r. śmierci

1230 Dziękczynna z okazji 1 Rocznicy Sakr. Małżeństwa Iwony i Sebastiana Butza oraz chrztu św. ich syna Szymona z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata

1800 W intencji Żywego Różańca

 

08 lipca – Poniedziałek – wsp. św. Jana z Dukli

0700 † Stanisława Żukowska z 7 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

1800 †† Syn Tomasz Duma w 17 r. śmierci oraz rodzice i bracia z rodziny Kozłowskich

 

09 lipca – Wtorek

0700 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Wiesław Pawełek – int. z pogrzebu

1800 †† Stanisław Zakościelny w 4 r. śmierci oraz jego rodzice

 

10 lipca – Środa

0700 †† Stefania i Jan Konkolowie w 7 r. śmierci, babcia Rozalia i Julianna oraz mąż Eugeniusz

0800 †† Michalina i Zenon Łopatyńscy De Slepowron

1800 † Bogdan Wartner w 1 r. śmierci

 

11 lipca – Czwartek – święto św. Benedykta, patrona Europy

0700 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

0800 † Eugeniusz Zatorski – int. z pogrzebu

1800 †† Waldemar, Kazimiera (k) i Ryszard Stefańscy

 

12 lipca – Piątek – wsp. św, Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

0700 † Romana Buczyńska – int. z pogrzebu

0800 †† Rodzice Paweł i Ludwika Kloft, Antoni i Julianna Kusaj, syn Ryszard, mąż Bolesław oraz brat Edgar

1800 † Andrzej Dawidowicz w 9 r. śmierci

 

13 lipca – Sobota – wsp. św. Andrzeja Świerada i św. Benedykta, pustelników

0700 † Danuta Braszka z 7 Róży – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 †† Henryk w 36 r. śmierci oraz Marianna i Kazimierz

1800 †† Wiesław Matczak w 9 r. śmierci oraz zmarli rodzice z obojga stron

2000FATIMSKA rez.

 

14 lipca – XV Niedziela Zwykła

0630 rez.

0800 †† Jan Stawiarz w 2 r. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo

0930 †† Karol Ludka w 7 r. śmierci, ojciec Stanisław oraz rodzice z obojga stron

1100 rez.

1230 PARAFIALNA

1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 14 Róży pw. Św. Cecylii, a zmarłym wieczną radość nieba

 

15 lipca – Poniedziałek – wsp. św. Bonawentury

0700 † Józef Wiśniewski – int. z pogrzebu

0800 † Wiesław Pawełek – int. z pogrzebu

1800 O bł. Boże i opiekę MB dla Laury w 1 rocznicę Chrztu św.

 

16 lipca – Wtorek – wsp. NMP z Góry Karmel

0700 †† Stefan w 33 r. śmierci i Anna Szawelscy oraz siostra Elżbieta

0800 †† Józef Kurek w 15 r. śmierci, Felicja, Stefan, Irena oraz Mirosław

1800 †† Tadeusz Dąbrowski w 30 r. śmierci, Edyta Michalak oraz Weronika Borowska

 

17 lipca – Środa

0700 rez.

0800 † Ludwika Karłowska w 2 r. śmierci

1800 † Stefan Wasilewski w 2 r. śmierci

 

18 lipca – Czwartek

0700 † Wiesław Jan Pawełek

0800 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

1800 †† Helena Adler w 21 r. śmierci, Joanna Adler w 23 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

 

19 lipca – Piątek

0700 Dziękczynna z okazji 36 urodzin Aliny z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej

0800 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

1800 †† Ignacy Barteczka w 33 r. śmierci oraz Helena Barteczka

 

20 lipca – Sobota

0700 rez.

0730 GODZINKI

0800 †† Tadeusz Bukowczyk oraz zmarli z rodziny Lachowiczów

1800 †† Joachim Kil w 14 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

 

21 lipca – XVI Niedziela Zwykła

0630 Dziękczynna z okazji 1 Rocznicy Sakr. Małżeństwa Joanny i Krzysztofa Zakościelnych oraz 69 urodzin Ireny Zakościelnej z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

0800 †† Rodzice z obojga stron, bracia: Piotr, Paweł i Tadeusz oraz babcia

0930 rez.

1100 †† Helena Mejer oraz zmarli z rodziny Cichosz i Mejer

1230 PARAFIALNA

1800 †† Janusz Sztark w 24 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Sztarków i Kwiatkowskich

 

22 lipca – Poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny

0700 †† Józef Kliszewicz w 7 r. śmierci, rodzice z obojga stron, siostra Krystyna oraz bratowa Jolanta

0800 †† Jakub Piela oraz wszyscy zmarli z rodziny Pielów

1800 †† Władysław Popławski w 13 r. śmierci, Alicja Gatza w 10 r. śmierci oraz Janusz Gatza w 33 r. śmierci

 

23 lipca – Wtorek – święto św. Brygidy, patronki Europy

0700 † Danuta Braszka z 7 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

1800 †† Gertruda Chmara w 3 r. śmierci oraz Jan i Andrzej Chmara

 

24 lipca – Środa – wsp. św. Kingi

0700 † Wiesław Pawełek – int. z pogrzebu

0800 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, jakimi zostali obdarzeni Bartek i Tomek i ich najbliżsi oraz Teresa z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Przenajświętszej i zdrowie dla całej rodziny

1800 †† Czesława w dniu imienin oraz Augustyna w rocznicę śmierci

 

25 lipca – Czwartek – święto św. Jakuba, Apostoła

0700 Dziękczynna z okazji urodzin Edwarda z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej oraz wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata

0800 rez.

1800 Dziękczynna za przeżyte lata i otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

 

26 lipca – Piątek – wsp. Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP,

0700 †† Krystyna i Zygmunt Klimczuk

0800 †† Teresa Powierska w 8 r. śmierci, zmarli z rodziny Powierskich i Wależaków oraz Feliksa (k) i Stefan Kownaccy

1800 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

 

27 lipca – Sobota

0700 rez.

0730 GODZINKI

0800 O bł. Boże i opiekę MB dla rodziny Porębskich i Rytlewskich

1800 W intencji Apostolatu Maryjnego

 

28 lipca – XVII Niedziela Zwykła

0630 †† Stefania w 1 r. śmierci i Leon w 38 r. śmierci Nagólscy oraz wszyscy zmarli z rodziny z obojga stron

0800 †† Rodzice Anna i Stefan Brzostek

0930 †† Maria w 2 r. śmierci oraz zmarli z rodziny z obojga stron

1100 †† Rodzice Klara w 1 r. śmierci i Franciszek w 38 r. śmierci

1230 PARAFIALNA

1800 † Wojciech Warych w 6 r. śmierci

 

29 lipca – Poniedziałek – wsp. św. Marty

0700 † Romana Buczyńska – int. z pogrzebu

0800 † Danuta Braszka z 7 Róży – int. z pogrzebu

1800 ZBIOROWA:

1) †† Maria i Kazimierz Palaczowie oraz ich synowie Kazimierz, Stanisław, Czesław oraz synowa Kazimiera

2) † Stanisław Czyżyk w 1 r. śmierci

3) †† Jerzy, Jan, Jadwiga i Jan z rodziny Kalkowskich, Helena, Wacław, Czesława (k), Lidia, Romuald z rodziny Rytel, Zofia, Wacław Dybciak, Katarzyna Nacmer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

4) O pojednanie w rodzinie oraz nawrócenie w wiarę w Boga i Jego miłość dla naszych córek

5) †† Władysław Kakareko w 43 r. śmierci, Zona Pawlina, syn Stanisław oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

6) † Halina Mamczur z 6 Róży –m-c po śmierci – int. od ŻR

7) † Sylwester Glapiak z VI Róży M–m-c po śmierci – int. od ŻR

 

30 lipca – Wtorek

0700 † Józef Wiśniewski – int. z pogrzebu

0800 † Wiesław Pawełek – int. z pogrzebu

1800 † Tadeusz Bukowczyk w 10 r. śmierci

 

31 lipca – Środa – wsp. św. Ignacego z Loyoli

0700 Dziękczynna za dar życia z prośbą o bł. Boże w dniu urodzin dla Hanny

0800 rez.

1800 O bł. Boże i zdrowie dla Anny i Jana

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry