Intencja ewangelizacyjna: Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

01 czerwca – Sobota – wsp. św. Justyna

0700 † Stanisława Żukowska z 7 Róży – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 † Teresa Mul – int. z pogrzebu

1800 †† Marianna, Teofil i Petronela Wilczyńscy

 

02 czerwca – Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

0630 rez.

0800 O zdrowie i bł. Boże dla członkiń i ich rodzin z 21 Róży pw. Serca Jezusowego, a zmarłym wieczną radość nieba

0930 †† Aleksander Kubiak w 13 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Bogackich i Kubiaków

1030 (kaplica) †† Leonard w 10 r. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

1100 rez.

1200 (kaplica) † Barbara Mularczyk – int. z pogrzebu

1230 PARAFIALNA

1800 W intencji Żywego Różańca

 

03 czerwca – Poniedziałek – wsp. św. Karola Lwangi i Towarzyszy

0700 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

0800 O zdrowie i bł. Boże dla członkiń i ich rodzin z 23 Róży pw. Św. Elżbiety

1800 † Wanda Wierzejska – int. z pogrzebu

1800 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

 

04 czerwca – Wtorek

0700 † Elżbieta Murawska z 28 Róży – 1 r. śmierci – int. od ŻR

0800 † Barbara Kisiel-Bąk – int. z pogrzebu

1800 † Franciszek Mikołajczak

1800 †† Zofia w 23 r. śmierci, Jan, Władysław, Henryka (k) oraz Ryszard

 

05 czerwca – Środa – wsp. św. Bonifacego

0700 †† Jan Bareja w 6 r. śmierci oraz brat Tadeusz

0800 † Anna Gleinert – int. z pogrzebu

0800 † Stanisława Żukowska z 7 Róży – int. z pogrzebu

1800 Za zmarłych z Żywego Różańca

 

06 czerwca – Czwartek

0700 † Teresa Mul – int. z pogrzebu

0800 rez.

1800 O bł. Boże i Dary Ducha Świętego dla Mateusza

1800 †† Stefan Lewczuk oraz wszyscy zmarli z rodziny

 

07 czerwca – Piątek

0700 † Helena Kierżnowska z 8 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Wiesław Czerski

1700 † Barbara Mularczyk – int. z pogrzebu

1800 †† Stefan Wartner w 7 r. śmierci, rodzice Łucja i Antoni oraz teść Bogdan

 

08 czerwca – Sobota – wsp. św. Jadwigi Królowej

0700 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 †† Genowefa Mras w 24 r. śmierci oraz zmarli z rodziny

0800 † Wanda Wierzejska – int. z pogrzebu

1800 † Edmund Lemańczyk w 1 r. śmierci

 

09 czerwca – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

0630 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

0800 †† Regina, Tadeusz oraz Zdzisław Siwiccy

0930 †† Zyta i Mieczysław Szymańscy oraz zmarli z rodzin z obojga stron

1030 (kaplica) O bł. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty

1100 Dziękczynna z okazji 1. Rocznicy Sakr. Małżeństwa Anny i Pawła Tomsza za otrzymane łaski, jakimi zostali obdarzeni z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Przenajświętszej i zdrowie dla nich, ich córeczki i całej rodziny

1200 (kaplica) †† Halina i Leon Ryfa

1230 Dziękczynno-błagalna w 20. Rocznicę zawiązania II Kręgu Domowego Kościoła, z prośbą o Dary Ducha Świętego i bł. Boże dla członków i ich rodzin

1800 †† Piotr w 1 r. śmierci, Cezary oraz Jan Szczepańscy

 

10 czerwca – Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła

0700 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

0800 † Stanisława Żukowska z 7 Róży – int. z pogrzebu

1800 †† Rodzice Stefan i Cecylia Chłopiccy oraz wszyscy zmarli z rodziny Chłopickich

1800 †† Dziadkowie: Sabina – Franciszek, Maria – Józef, Tamara – Jan oraz Marcin

 

11 czerwca – Wtorek – wsp. św. Barnaby, Apostoła

0700 † Wiesław Pawełek – int. z pogrzebu

0800 Dziękczynna z okazji 18. urodzin Julii Borys z prośbą o bł. Boże i Dary Ducha Świętego

1800 †† Romuald Maroszek w 8 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Soból i Kamińskich

1800 † Barbara Kisiel-Bąk – int. z pogrzebu

 

12 czerwca – Środa

0700 † Eugeniusz Zatorski – int. z pogrzebu

0800 † Helena Kierżnowska z 8 Róży – int. z pogrzebu

1800 rez.

1800 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

 

13 czerwca – Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

0700 †† Rodzice Irena i Mieczysław, rodzeństwo Hanna i Adam, dziadkowie Jan i Marta oraz Aleksander i Waleria

0800 †† Maria i Stanisław Tryk

1800 † Ks. Prob. Andrzej Rurarz w rocznicę Święceń Kapłańskich

2000FATIMSKA O bł. Boże i potrzebne łaski dla Magdy

 

14 czerwca – Piątek – wsp. bł. Michała Kozala

0700 † Kazimiera Jackiewicz z 13 Róży – m-c po śmierci – int. od ŻR

0800 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

1800 †† Leokadia i Stanisław Palczewscy, siostra Krystyna oraz rodzice z

 obojga stron

1800 †† Henryk Wysocki w 9 r. śmierci oraz prośba o bł. Boże i zdrowie dla Stanisławy

 

15 czerwca – Sobota

0700 †† Maria i Zbigniew Kurowscy

0700 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 †† Mąż Jerzy w 5 r. śmierci, zmarli rodzice Richert oraz teściowie Galuchowscy

1800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 15. Róży pw. św. Judy Tadeusza

 

16 czerwca – Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy

0630 † Bronisław Wierzbicki

0800 †† Żona Alina Balkowska, rodzice Anna i Ludwik Balkowscy, brat Kazimierz Balkowski, teściowie Honorata i Antoni Filipowscy oraz Elżbieta i Leszek Jałoszyńscy

0930 Dziękczynna z okazji 35-lecia Sakr. Małżeństwa Wandy i Jana Gardockich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1030 (kaplica) †† Stefan Dolata w 13 r. śmierci, Felicja, Irena, Mirosław oraz Józef

1100 Dziękczynna z okazji 57. rocznicy Sakr. Małżeństwa Anny i Jana Wesołowskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1200 (kaplica) †† Zofia i Stefan Drążkiewicz

1230 PARAFIALNA

1800 †† Edward w 19 r. śmierci, Jadwiga, Gertruda, Wilhelm oraz rodzice z obojga stron

 

17 czerwca – Poniedziałek – wsp. Św. Brata Alberta Chmielowskiego

0700 † Wiesław Pawełek – int. z pogrzebu

0800 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

1800 †† Zofia Ziółkowska w 3 r. śmierci oraz Jan Ziółkowski w 23 r. śmierci

1800 † Helena Kierżnowska – int. od sąsiadów

 

18 czerwca – Wtorek

0700 †† Zofia Bielińska, Mieczysław Dahm oraz zmarli z rodziny Cichon, Pawłowskich i Kruślińskich

0800 † Stanisława Żukowska z 7. Róży – int. z pogrzebu

1800 O zdrowie i bł. Boże dla członkiń i ich rodzin z 1. Róży N. pw. Św. Maksymiliana Kolbego, a zmarłym wieczną radość nieba

1800 Dziękczynna z okazji 80. urodzin babci Zofii Bielik z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

 

19 czerwca – Środa

0700 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

0800 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Anny Cieśla za otrzymane łaski, jakimi została obdarzona, z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Przenajświętszej i zdrowie na dalsze lata

0900 Msza św. na zakończenie roku szkolnego

1800 †† Leonard Żemojtel w 49 r. śmierci oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

1800 †† Józef Surwiło w 16 r. śmierci oraz wszyscy zmarli z rodziny

 

20 czerwca – Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

0630 † Eugeniusz Zatorski – int. z pogrzebu

0800 †† Czesława (k) Rytel w 100. rocznicę urodzin oraz Helena i Wacław Rytel

0900 PARAFIALNA

MSZA Św. na Placu Wybickiego:

 1) † Ks. Prob. Andrzej Rurarz

 2) † Stanisław Stachura

 3) †† Zofia i Jan Redoszowie, Barbara i Stanisław Zadrowscy oraz zmarli z rodzin z obojga stron

 4) rez.

1230 †† Wanda Maluk oraz rodzice z obojga stron

1800 rez.

 

21 czerwca – Piątek – wsp. św. Alojzego Gonzagi

0700 †† Krystyna Błażejewska w 3 r. śmierci oraz zmarli z rodziny

0800 Msza św. za Parafian

1800 †† Janina Graban, Zenon Łaniewski oraz Agnieszka Szulc

 

22 czerwca – Sobota

0700 O bł. Boże w dniu imienin Janiny z prośbą o potrzebne łaski i dary oraz dalszą opiekę przez wstawiennictwo Jej Patrona i dla całej rodziny

0730 GODZINKI

0800 Dziękczynna z okazji 80. urodzin Krystyny z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata

1800 †† Jadwiga i Bernard Kozłowscy oraz Bronisława (k), Bronisław, Natalia, Stefan, Jerzy Mrowiccy

 

23 czerwca – XII Niedziela Zwykła

0630 † Zdzisław Szmurło w 5 r. śmierci

0800 rez.

0930 † Franciszek Mikołajczak

1100 †† Jan Cichon oraz zmarli z rodzin z obojga stron

1230 Dziękczynna z okazji 35-lecia Sakr. Małżeństwa Marii i Wiesława Milimen z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata

1800 †† Jan i Paulina Rurarz, ks. Prob. Andrzej Rurarz oraz zmarli z rodziny Sorbjanów i Rurarzów

 

24 czerwca – Poniedziałek – Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela

0700 †† Jan Mras w dniu imienin oraz zmarli z rodziny

0800 †† Jan, Helena, Cecylia oraz Marian Olejniczak

1800 ZBIOROWA:

 1) †† Jan i Stanisława (k) Michalscy

 2) †† Jerzy, Jan, Jadwiga i Jan z rodziny Kalkowskich, Helena, Wacław, Czesława (k), Lidia, Romuald z rodziny Rytel, Zofia, Wacław Dybciak, Katarzyna Nacmer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

 3) O nawrócenie w wiarę w Boga i Jego miłość dla naszych córek i pojednanie w rodzinie

 

25 czerwca – Wtorek

0700 † Stanisława Żukowska z 7. Róży – int. z pogrzebu

0800 rez.

1800 †† Anna i Kazimierz oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron

 

26 czerwca – Środa

0700 † Władysława Łukasiewicz – int. z pogrzebu

0800 Dziękczynna z okazji 95. urodzin Janiny Kil z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkich łask Bożych na dalsze lata

1800 † Andrzej Chmioła w 2. r. śmierci

 

27 czerwca – Czwartek

0700 † Teresa Kisiel z 12 Róży – int. z pogrzebu

0800 rez.

1800 W intencji Apostolatu Maryjnego

 

28 czerwca – Piątek – Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa

0700 † Kazimiera Jackiewicz z 13. Róży – int. z pogrzebu

0800 † Adam Gardocki – int. z pogrzebu

1800 † Helena Mejer w 2 r. śmierci

 

29 czerwcaSobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

0700 †† Bronisława (k) i Bronisław Jankowscy, wszyscy zmarli z rodzin z obojga stron oraz Helena Konkol

0730 GODZINKI

0800 †† Maria, Ludwik, Mieczysław, Tadeusz, Stanisława (k), Henryk oraz Adela z rodziny Kępka

0800 †† Ludwika Roszkowska, jej mąż Henryk oraz zmarli z rodziny Roszkowskich i Czeladków

1800 rez.

 

30 czerwca – XIII Niedziela Zwykła

0630 rez.

0800 Za zmarłe członkinie z 6. Róży pw. Św. Jacka Odrowąża

0930 †† Lucjan Adamczyk w 9. r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

1100 †† Władysława (k) i Władysław

1230 PARAFIALNA

1800 †† Jan Chmara w 34 r. śmierci oraz Gertruda i Andrzej

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry