Intencja ewangelizacyjna: Braterstwo ludzkie.

Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich.

 

01 stycznia – Piątek – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

0800 †† Zmarli z rodziny Ziemkiewiczów i Wróblewskich

0930 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

1100 † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

1230 PARAFIALNA

1800 † Gertruda Czołba (1 greg.)

 

02 stycznia – Sobota – wsp. św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

0700 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 † Gertruda Czołba (2 greg.)

0800 rez.

1800 †† Eugeniusz Krawczyk w 5 r. śmierci, brat Marian oraz rodzice z obojga stron

 

03 stycznia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

0630 † Gabriela Skowronek z 8 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Genowefa Mras w dniu imienin

0930 †† Jadwiga Marcinkowska w 3 r. śmierci oraz Czesław Marcinkowski  w 33 r. śmierci

1030 (kaplica) †† Honorata i Włodzimierz Kujawscy w 5 r. śmierci

1100 † Gertruda Czołba (3 greg.)

1200 (kaplica) †† Mieczysław Łapczyński z okazji imienin, siostry: Cecylia,    Maria, Bożena, jej córka Renata, Stanisława(k), syn Janusz oraz    rodzice z obojga stron

1230 Dziękczynna z okazji 90 urodzin Ireny Konopko oraz 45–Rocznicy Sakr. Małżeństwa Elżbiety i Leona Kołodziejskich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

1800 W intencji Żywego Różańca

 

04 stycznia – Poniedziałek

0700 † Jadwiga Olszta – int. z pogrzebu

0800 † Gertruda Czołba (4 greg.)

0800 † Mąż Józef Ziemkiewicz w 10 r. śmierci

1800 † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

 

05 stycznia – Wtorek

0700 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0700 † Zdzisława(k) Witkowska – int. z pogrzebu

0800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 13 Róży p.w. Św. Zyty, a zmarłym wieczną radość nieba

1800 † Gertruda Czołba (5 greg.)

 

06 stycznia – Środa – Objawienie Pańskie – Trzech Króli Kacpra, Melchiora i Baltazara

0630 † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Gertruda Czołba (6 greg.)

0930 †† Joanna Pietrusińska w 25 r. śmierci, Jan, ich rodzice, bracia i siostry

1100 † Franciszek Mikołajczak

1230 PARAFIALNA

1800 Za zmarłych z Żywego Różańca

 

07 stycznia – Czwartek

0700 † Gertruda Czołba (7 greg.)

0700 † Gabriela Skowronek z 8 Róży – int. z pogrzebu

0800 rez.

1800 O bł. Boże i świętość życia dla wszystkich kapłanów, a w szczególności w naszej Parafii – int. od Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej

 

08 stycznia – Piątek

0700 † Aleksandra Dziamałek z 12 Róży w 1 r. śmierci – int. od ŻR

0800 †Genowefa Wereska z 13 Róży w 7 r. śmierci – int. od męża z rodziną

0800 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

1800 † Gertruda Czołba (8 greg.)

 

09 stycznia – Sobota

0700 † Gertruda Czołba (9 greg.)

0730 GODZINKI

0800 O bł. Boże i zdrowie dla Wacława, Elżbiety, Józefa i Jadwigi Jeżewskich

0800 † Halina Janczyk w 1 r. śmierci

1800 †† Remigiusz Kuszelewicz w 5 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

 

10 stycznia – Niedziela – Chrzest Pański

0630 O Miłosierdzie Boże dla Ś.P. Janiny i Michała

0800 † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

0930 †† Elżbieta Pastwa w 46 r. śmierci oraz Krystyna, Regina, Leon i Zbigniew

1030 (kaplica) rez.

1100 †† Janusz w 13 r. śmierci, Weronika i Mieczysław oraz Stanisław, Elżbieta i Mieczysław

1200 (kaplica) †† Ewa z okazji urodzin oraz zmarli z rodziny

1230 PARAFIALNA

1800 † Gertruda Czołba (10 greg.)

 

11 stycznia – Poniedziałek

0700 † Gabriela Skowronek z 8 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0800 † Jadwiga Olszta – int. z pogrzebu

1800 † Gertruda Czołba (11 greg.)

 

12 stycznia – Wtorek

0700 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

0800 † Gertruda Czołba (12 greg.)

0800 † Zdzisława Witkowska – int. z pogrzebu

1800 ††Leopold Gajberger w 7 r. śmierci oraz zmarli z rodzin z obojga stron

 

13 stycznia – Środa

0700 † Halina Jęcek z 18 Róży w 1 r. śmierci – int. od ŻR

0800 † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Siostra Janina Sikora

1800 † Gertruda Czołba (13 greg.)

 

14 stycznia – Czwartek

0700 † Gertruda Czołba (14 greg.)

0800 †† Bronisław Sadanowicz w 28 r. śmierci oraz Danuta i Helena

0800 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

1800 O bł. Boże i zdrowie dla Anny i Jana

 

15 stycznia – Piątek

0700 † Henryk Piekarczyk – int. z pogrzebu

0800 †† Rodzice Natalia i Jan Zyra

0800 † Gabriela Skowronek z 8 Róży – int. z pogrzebu

1800 † Gertruda Czołba (15 greg.)

 

16 stycznia – Sobota

0700 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0730 GODZINKI

0800 † Gertruda Czołba (16 greg.)

0800 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

1800 †† Wanda Mul w 2 r. śmierci oraz o bł. Boże i zdrowie dla Szczepana Mul

 

17 stycznia – II Niedziela Zwykła

0630 †† Tadeusz Kamiński w 14 r. śmierci, jego rodzice i bracia

0800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 21 Róży p.w. Serca Jezusowego, a zmarłym wieczną radość nieba

0930 † Joanna Figura w 1 r. śmierci

1030 (kaplica) † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

1100 † Gertruda Czołba (17 greg.)

1200 (kaplica) †† Andrzej, Michalina i Jerzy

1230 PARAFIALNA

1800 †† Zofia Tepczyńska w 18 r. śmierci oraz rodzice

 

18 stycznia – Poniedziałek

0700 † Gabriela Skowronek z 8 Róży – int. z pogrzebu

0700 † Zdzisława Witkowska – int. z pogrzebu

0800 † Henryk Piekarczyk – int. z pogrzebu

1800  † Gertruda Czołba (18 greg.)

 

19 stycznia – Wtorek – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

0700 † Gertruda Czołba (19 greg.)

0800 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0800 † Eustachy Wendzina – int. z pogrzebu

1800 † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

 

20 stycznia – Środa

0700 Prośba o zdrowie i uzdrowienie Krzysztofa z choroby nowotworowej i bł. Boże dla całej rodziny

0800 † Gertruda Czołba (20 greg.)

0800 †† Cecylia, Mieczysław i Edward

1800 † Wojciech Smigielski w 1 r. śmierci

 

21 stycznia – Czwartek – wsp. św. Agnieszki

0700 †† Rodzice Józef i Antonina, ich bracia, siostry, dziadkowie z obojga stron oraz rodzice chrzestni

0800 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

1800 † Gertruda Czołba (21 greg.)

1800 ††Henryk i Kazimierz Drożak oraz zmarli z rodziny Drożak, Grąckich i Modzelewskich

 

22 stycznia – Piątek

0700 † Henryk Piekarczyk – int. z pogrzebu

0800 † Gertruda Czołba (22 greg.)

0800 † Zdzisława Witkowska – int. z pogrzebu

1800 †† Janina Uglanica – Jakubczyk w 4 r. śmierci oraz rodzice Aleksander i Genowefa Uglanica i Janina i Bolesław Jakubczyk

 

23 stycznia – Sobota

0700 Zmarli z rodzin z obojga stron

0730 GODZINKI

0800 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0800 rez.

1800 † Gertruda Czołba (23 greg.)

 

24 stycznia – III Niedziela Zwykła

0630 † Gabriela Skowronek z 8 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

0930 † Janina Gruba z 30 Róży – int. z pogrzebu

1030 (kaplica) rez.

1100 †† Ks. Henryk w 9 r. śmierci oraz Waldemar

1200 (kaplica) † Gertruda Czołba (24 greg.)

1230 PARAFIALNA

1800 †† Pawlina Kakareko w 16 r. śmierci, mąż Władysław, syn Stanisław, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

 

25 stycznia – Poniedziałek – Nawrócenia św. Pawła Apostoła

0700 † Gertruda Czołba (25 greg.)

0800 rez.

1800 ZBIOROWA:

1) †† Krystyna Pichłacz w 5 r. śmierci oraz Mirosław Pichłacz w 25 r. śmierci

2) Dziękczynno – błagalna o bł. Boże i szczęśliwy poród oraz o pomoc w poukładaniu trudnych spraw rodzinnych

3) † Teresa Kryger

4) † Maria Rozwora

5) †† Janina i Edward Kozłowscy

6) †† Maria i Władysław Gnat oraz zmarli z rodzin z obojga stron

7) †† Maria Warych z 6 Róży – m-c po śmierci – int. od ŻR

8) †† Janusz Duda w 1 r. śmierci oraz rodzice z obojga stron

 

26 stycznia – Wtorek – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów

0700 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0700 † Zdzisława Witkowska – int. z pogrzebu

0800 O bł. Boże i zdrowie dla członkiń i ich rodzin z 32 Róży p.w. Matki Boskiej Królowej Polski

1800 † Gertruda Czołba (26 greg.)

 

27 stycznia – Środa

0700 † Gertruda Czołba (27 greg.)

0800 rez.

1800 W intencji Apostolatu Maryjnego

 

28 stycznia – Czwartek – wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

0700 † Gabriela Skowronek z 8 Róży – int. z pogrzebu

0800 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

0800 † Henryk Piekarczyk – int. z pogrzebu

1800 † Gertruda Czołba (28 greg.)

 

29 stycznia – Piątek

0700 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0700 † Eustachy Wendzina – int. z pogrzebu

0800 † Zdzisława Witkowska – int. z pogrzebu

1800 † Gertruda Czołba (29 greg.)

 

30 stycznia – Sobota

0700 rez.

0730 GODZINKI

0800 † Gertruda Czołba (30 greg.)

0800 †† Edmund i Wiesław Czołba oraz zmarli z rodziny

1800 rez.

 

31 stycznia – IV Niedziela Zwykła

0630 † Zygfryd Strobel – int. z pogrzebu

0800 † Beata Jaworska – int. z pogrzebu

0930 †† Ryszard w 2 r. śmierci oraz zmarli z rodziny Buczyńskich i Świerczyńskich

1100 Dziękczynna z okazji 27 – Rocznicy Sakr. Małżeństwa Haliny i Marka Mrowickich z prośbą o bł. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny

1230 PARAFIALNA

1800 † Aleksander Sienkiewicz – int. z pogrzebu

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry