W związku przedłużającą się pandemią przygotowaliśmy szereg wydarzeń ewangelizacyjnych dostępnych online.

Szczegółowe informacje o każdym wydarzeniu,które łatwo jest udostępnić dalej, są dostępne na stronie internetowej www.snegdansk.pl oraz na Facebooku w postaci stworzonych wydarzeń.

Zapraszamy zatem na:

  1. Błogosławieństwo w czasie pandemii – 24-26 stycznia – powtórka rekolekcji adwentowych, które wygłosi ks. Andrzej Niemcewicz.
  2. Mocny wieczór – 27 stycznia – wieczór ewangelizacyjny, skierowany do osób niewierzących, gościem specjalnym będzie Marcin Zieliński.
  3. Uwielbienie 24H (U24) – 13-14 lutego – 24-godzinne uwielbienie przez 24 zespoły naszej diecezji, organizowane we współpracy z Trójmiejskim Uwielbieniem.
  4. Wspólnota "Czas dla Rodzin" należąca do gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza małżeństwa sakramentalne na walentynkowy kurs miłości małżeńskiej w weekend 12/13/14 II 2021 r. (dotyczy dekanatów gdańskich). Kurs Akwila i Pryscylla odbędzie się w wersji on-line z bardzo ważnym czasem w Kościele pw. Bożego Ciała na gdańskiej Morenie w sobotę po południu, który jest integralną częścią kursu. Więcej informacji można znaleźć na plakacie oraz na stronie internetowej.
  5. Kurs Nowe Życie – 19-21 lutego – ewangelizacyjny kurs w wersji online, dostosowany według wytycznych biura międzynarodowego w Meksyku

Oprócz tego transmitujemy wydarzenia cykliczne:

  1. Wieczór chwały, drogą do uwolnienia – w pierwszą niedzielę miesiąca –wydarzenie organizowane cyklicznie od czterech lat, najbliższy termin: 7 lutego
  2. Msza Święta z modlitwą w intencji o uproszenie zdrowia duszy i ciała – w trzecią niedzielę miesiąca, najbliższy termin: 17 stycznia.

/-/ Ks. Rafał Dettlaff
Kanclerz Kurii
/-/ Ks. Andrzej Niemcewicz
Dyrektor Gdańskiej Szkoły
Nowej Ewangelizacji