Z wielką radością, wdzięcznością Bogu i serdecznością zapraszamy na uroczystość obchodów 25-lecia Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji,

która odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2021 r. Poniżej przedstawiamy propozycje wydarzeń otwartych dla wszystkich. Szczegółowy plan uroczystości znajduje się na stronie internetowej: www.snegdansk.pl Wydarzenia będą transmitowane on-line.

  1. Sobota, 12 czerwca – Piknik rodzinny „Re(we)lacje” organizowany przez wspólnotę Czas dla Rodzin oraz Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej. Odbędzie się w godzinach: 11:00-14:00 w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie.
  2. Niedziela, 13 czerwca – Sesja formacyjna „Ewangelizacja w sercu Kościoła”
    w ramach której usłyszymy dwie konferencje zatytułowane: „O jakim Kościele marzy papież Franciszek” i „Nowa ewangelizacja i Szkoła Ewangelizacji św. Andrzeja”. Naszym gościem będzie ks. dr Przemysław Sawa. Odbędzie się w godzinach 15:00-18:00 w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku.
  3. Poniedziałek, 14 czerwca - Uroczysta Msza święta z posłaniem do ewangelizacji pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy,
    o godz. 19:30 w Archikatedrze Oliwskiej w Gdańsku.

/-/ Ks. Rafał Dettlaff
Kanclerz Kurii
/-/ Ks. Andrzej Niemcewicz
Dyrektor Gdańskiej Szkoły
Nowej Ewangelizacji

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława Biskupa Męczennika | 80-444 Gdańsk - Wrzeszcz | stanislawbiskup.pl

Powrót do góry